Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte zpět. S ničím si nedělejte starosti. Všechno je jen ve vaší hlavě. (HBO Max)

Recenze (15)

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Špatný, ale především zbytečný. Westworld je seriál, kde výprava, hudba, kamera i herci dávno přerostli scénář Lisy Joy a Jonathana Nolana o takový parník, až to na začátku 4. řady působí chvílemi trochu nemístně. Spíš než první sérii Westworldu z toho mám dojem epizodního Person of Interest, a to fakt není dobře. V tuhle chvíli už ani nevím, jestli to ještě půjde zachránit, kdysi nová vlajková loď HBO ale ztratila veškerý lesk a šmrnc a to sledování začíná být fakt smutné. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíname takpovediac odznova, každý hrdina totiž dostáva po rokoch zdanlivého pokoja vlastnú expozíciu. Dolores sa zmenila na nepoznanie, samozrejme vymazanie spomienok je dôvodom číslo jedna. Kto ju môže iba ako akčnú hrdinku, bude sklamaný. Ale pre mňa príjemná zmena. Aaron Paul konečne vyzerá s novým účesom a bradou ako chlap a nie ako šteniatko, čo sa príliš v tretej sérii neosvedčilo. No a ono je to tak trochu meta a pripomína to Matrix Ressurections, čo ma neodradzuje, ale skôr to vyvoláva zvedavé otázky. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čo vlastne táto prvá epizóda ponúkla? Biely muž - idiot na rande,biely muž otravuje chuderku Dolores, biely muž ktorý za všetkým vidí chemtrails a pochopiteľne MLADÁ SEBAVEDOMÁ ŽENA, pochopiteľne afroamerická klitorisáčka ktorá pozabíja komando vycvičených vojakov, pozostávajúce - úplne nečakane - z mužov bielej farby pleti a zabije aj nájomnéhovraha ktorým je - úplne nečakane - muž bielej farby pleti. Okrem toho táto liberálno-rasistická fraška nepriniesla nič, možno Williamov nákup v úvode trochu zaujal. Kým prvá séria bola ozaj vlajkovou loďou HBO tak rozbeh 4 hraničí so zúfalstvom... ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bezva. Takže po dvou letech se dívám má něco co (opět) nedává smysl. Motivace postav? Ani ťuk. Navíc ten scénář epizody: Vzhledem k tomu, že jsem se nedočkal rekapitulace, nechápu jestli události 3 řady jsou tedy důležité nebo ne. Asi ne. Najednou bum, máme tu Mave co vzpomíná na události třetí řady (OK tedy, asi jsou) včetně událostí, které si nevybavuju (Caleb to dostal!?) a dozvídáme se, že uplynulo 7 let. Pak je tu Dolores (co se jmenuje jinak). Její linka je totální bizár. Seriál už mě zase sere. To se nemohli poučit předchozí řadou a vyhodit toho debila co píše scénář? Seriál měl prostě zůstat jen u první řady. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od třetí řady uplynula dlouhá doba, ale nějak jsem neměl chuť si ji pustit, abych si osvěžil paměť.. Trochu jsem doufal, že tvůrci divákovi připomenou...ja vím, bylo to naivní. Nepřipoměli. Ale i s tím málem, co mi v paměti zůstalo, jsem si vystačil. Základ zápletky je totiž zřejmý. Vrací se všechny postavy, některé sice v jiných rolích, takže hra bude trochu jiná, ale v principu jde zase o to samé. Pomsta a touha ovládnout svět. A pořád je to moc kvalitní podívaná s opravdu zajímavými momenty. Tvůrci pořád umí zaujmout a přimět vás, pustit si hned další epizodu. Ale není v tom radost, napětí a očekávání, jako jsem měl v prvních dvou řadách. Jen zvědavost a hlad po kvalitní sci-fi. Rozjezd solidní. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama