Tak jsem si konečně řekl, že se do té loňské velké novinky vrhnu. Mám takové období, kdy mě westerny baví a kdy ne, ale říkal jsem si, když je to ten Nolanovec a příměs sci-fi, navíc v HBO produkci což krom jiného znamená hodně prachů, tak to snad bude good. První díl docela neřikající, absolutně nevim, jak se to bude bude ubírat, ale obsazení, to má naprosto ohromující. Kromě Eda Harrise a Hopkinse mě nejvíc zaujal Trevor a doufam, že se bude objevovat častěji, protože i na malém prostě mě dostal :D(7.1.2017)

Onen wow efekt, při kterém po konci pilotu budete čumět na titulky podpořené orgastickými hudebními motivy Ramina Djawadiho, přidejte si skvělé herecké výkony, mezi nimiž vysoko ční i na té malé ploše Hopkins, a dostanete jeden z nejlepších pilotů seriálů vůbec. Moc se těším na další díly, protože karty jsou rozdány více než skvěle!(3.10.2016)

Seriál diváky přitáhne atraktivitou odlišných prostředí i svou hloubkou. Obsah je natolik zajímavý, že klade neustálou řadu otázek. Nikam se příliš nespěchá (palec hore). Plíživě se odkrývá něco zákeřného. Westworld je nesmírně velkolepý na vyprávění. Má v sobě x možností, x přímých/podprahových sdělení atd. Teď jde o to, zda-li se jim to nerozsype pod rukama, ale asi ne. 76%.(4.10.2016)

Tak tohle vyloženě řve potenciálem, který pilotní epizoda prozatím pouze naznačila. Už ale i tady je cítit velice zručná filmařina a cit pro výstavbu scén. Poutavost tak dosahuje maximálních úrovní, stejně jako audiovizuální stránka či herecké výkony (za zmínku stojí především Louis Herthum jako papá Abernathy). I přes všechen ten přehnaný hype vidím ve Westworld seriálovou událost roku a velký příslib do budoucna!(6.10.2016)

Akosi ma to nezaujalo, ani popri „odborníkom” na televíznu produkciu, a la J. J. Abrams, ktorý ma upútal seriálom LOST, bohužiaľ, tu sa mu to zatiaľ nedarí + Jonathan Nolan, ktorý píše scenáre aj svojmu slávnejšiemu bráchovi, Chrisovi. Ten už vonkoncom, nie ! Pripomínalo mi to niečo na spôsob filmu TRUMAN SHOW, ale trochu inak. Fakt netuším, či som ešte schopný venovať sa naozaj bezvýznamnému projektu, ktorý mi nič nehovorí, a ani asi nebude ? Jedna herečka sa podobala na šéfku Engelhardtovú z debilného seriálu Kobra 11. Obsadenie, hmm... Okrem Rachel Wood, slabota ! Drsnejšie uchopenie hlavného motívu z pohľadu tvorcov, ešte neznamená, že to, čo sledujem, nepovažujem za samoúčelné...(21.11.2016)

• - V této epizodě zazní orchestrální verze písně „Paint it black“ od kapely Rolling Stones a klavírní verze písně „Black hole sun“ od kapely Soundgarden. (Epistemolog)