Dvojice návštěvníků – William, který se chystá do parku poprvé, a stálý klient Logan – přijíždějí do Westworldu s odlišnými očekáváními a plány. Bernard a Theresa Cullenová, která odpovídá za zajištění kvality Westworldu, debatují o tom, zda jsou nedávné anomálie hostitelů nakažlivé. Inženýr Elsie Hughes, který dohlíží na chování hostitelů, mezitím vyladí emoce Maeve, bordelmamá ze sweetwaterského nevěstince, aby se vyhnul odvolání. Arogantní programátor Lee Sizemore předloží svůj poslední scénář týmu, ale doktor Ford má jiné představy. Muž v černém povolává odsouzeného muže Lawrence, aby mu pomohl odhalit nejhlubší tajemství Westworldu. (HBO Europe)

tron

Hmmm, napriek celkovej profesionálnosti, zaujímavosti, originalite a pomerne veľkej drsnosti (čo sa týka nielen násilia, ale i zobrazovania sexu) to nie je moja šálka kávy. Končím, viac častí si nepozriem. ()

Davies182

Naračně mnohem ucelenější než střípkovitý pilot, který neměl divákovi původního filmu skoro co nabídnout a nepřišel ani s téměř žádnými záhadami, které by mohly po návštěvě Westworldu z třiasedmdesátého zaujmout. Nebaví mě sledovat Evaninu postavu, jak má flashbacky plné mrtvol kovbojů, baví mě ale přemýšlet nad tím, kdo z osazenstva personálu může zařvat, když jim robot uteče z pitevny... A linka s bludištěm taky konečně dostává grády. ()

Anderton

Začiatkok s cestou a príchodom nových zákazníkov do parku je parádny, v priebehu epizódy sa dozvedáme, čo sa s robotmi začína diať a že to predpovedá do budúcnosti zaujímavé konfrontácie. Zároveň zisťujeme, že vedci majú medzi sebou aj obyčajné medziľudské vzťahy. Odpoveď na otázku, či sa mi to skutočne páči, alebo či je isté, že sa z Westworldu nestane iba prázdne sklamanie, som zatiaľ nedostal. ()

Hust3r

O co tam jde furt nevím, ale Ed Harris je prostě cool. No zajímá mě, jak se to bude dál vyvíjet, snad si nolanec nějak dostatečně promyslel a neni to jak ten stejnojmennej film ze sedmdesátek... ()

Necrotongue

Po druhé epizodě stále přetrvává spokojenost,příběh se zdárně rozvíjí,objevuje se stále více otázek,tím pádem chybí stále více odpovědí,ale tuším,že se nějakých brzy dočkám.Chování návštěvníků Westworldu mi silně připomíná chování některých návštěvníků ZOO,kteří si sebou berou ovoce s žiletkami,a když mohou,hodí si po gorile kamenem. ()

Coleator

Po první epizodě, která byla spíš taková oťukávací, přichází druhá, kde už vše jede na plné obrátky, vy přesně víte, co můžete očekávat, a to zde taky dostanete... A jako bonus trochu více prostoru pro Hopkinse... ()

cvutak

Druhá epizoda působí mnohem uceleněji než předchozí. Herci dostávají více vlastního prostoru, což samotnému seriálu velice prospívá. Po zpětném ohlédnutí musím vážně smeknout před námětem, jelikož zábava pro zbohatlíky by už nemohla být lepší. ()

Lacike

Kedze je serial evidentne urceny typickemu tupemu americkemu redneckovi, tak si vsetko, co sa stalo v pilote zopakujeme este raz, ale tentoraz z pohladu cloveka/navstevnika s ktorym sa redneck môze identifikovat, takze to snad uz konecne pochopi. ()

Wysch

A základní plot point už je na světě. Samozřejmě, že z těch několika desítek možností, co na Westworld naplácnout, se dostaneme k té, která je v otázce sci-fi žánru pravděpodobně hned po cestování v čase nejčastější. (You see that? V čase nejčastější?). A to totiž, zda umělá inteligence je schopná mít vlastní vědomí. ()

Trevor

Práve to že človek nevie čo môže od seriálu očakávať (zámerne som si o ňom príliš informácii nehľadal ani čo sa týka deja ani obsadenia) pomerne orginálnym nápadom a skvelým prostredím si ma Westworld celkom ľahko omotal okolo prsta a naozaj som zvedavý, ako sa to bude celé vyvíjať. ()

Martrix

Nolan v plné parádě, není důvod držet se s hodnocením zpět. Nic není ponecháno náhodě...vše funguje jak má. Od scénáře, přes herce, až po detaily, kterých by si nevšimnul ani profesionální šťoural. ()

kocik1

Pokud tenhle díl vynecháte, o nic nepřijdete. Přijde mi, že v něm vlastně není nic nového a je určen hlavně pro diváky s IQ pod tři cifry, kteří nepochopil,i o co zhruba půjde, už v jedničce. ()

ghatos

Emoce jako prodejní artikl. Některé výjevy mají takový zvláštní sugestivní tón. Jako by lidská společnost (božská, tvořící) byla vnitřně dehumanizovaná...75%. ()

Sany33

Príbeh: Tak ako westernové mestečko vo Westworlde, tak aj seriál má niekoľko dejových liniek. Najzaujímavejšia je linka Dolores, ktorá si začína uvedomovať, že niečo nie je s kostolným poriadkom. Muža v čiernom, ktorý pátra po poslednom leveli a majiteľa Forda, ktorý má v úmysle predstaviť doteraz najlepšiu dejovú linku. Prevedenie: Po tom ako som bol očarený potenciálom seriálu, nadšenie postupne opadáva. Trocha ma dostala do napätia bordelmama ale v konečnom dôsledku sa ďalší deň všetko opakuje a tak celý seriál stráca náboj. Ale verím že sa v Ďalších častiach niečo zvrtne. Pocity: Opäť je pre mňa pútavejší ten reálny svet kde sa dejú tie najväčšie intrigy. Už by sa ale mohlo diať aj niečo zaujímave vo Westworlde. 60% ()