Sabotér (S01E06) (epizoda)

 • USA

  The Adversary

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2016, 55 min

 • Anderton
  ****

  Tak konečne prichádza ku konšpiráciám a potvrdzuje sa, že tam, kde sa všetko tvári dokonale premyslené, sa musí nájsť niekto, kto ju musí narušiť. Pojem dokonalosť myslím v úvodzovkách, čiže ako samotní tvorcovia. Takže tu máme novú záhadu, stále sa dozvedáme viac o tajomnom Arnoldovi a osobne by som privítal viacero flashbackov, respektíve kľudne aj celú jednu epizódu z minulosti, kedy sa celý projekt rozbiehal. Ale to predpokladám až v druhej sérii.(26.12.2016)

 • SimcaJB
  *****

  Nový reži­sér zno­vu doká­zal nato­čit úpl­ně jiný díl. Tentokrát tajem­ný, kde se postup­ně vše ode­hrá­vá poma­lu, kou­sek o po kous­ku odha­lu­je tajem­né stříp­ky his­to­rie a mož­né i budouc­nos­ti. Opravdu se rád dozvím, jak to vlast­ně skon­čí, urči­tě v tom bude i něko­lik lid­ských mrt­vol a v posled­ním díle se dozví­me to, že vlast­ně pří­běh robo­tů (Dolores, Teddyho) vlast­ně neskon­čí a všech­ny klad­né (mož­né i zápor­né posta­vy) se vrá­tí do dal­ší sezó­ny. Jo a díky za cameo robo­ta z původ­ní­ho Westwordu z roku 1973. - 90 %(8.11.2016)

 • Eleanor05
  **

  Je to Nolanovsky chladné, ale už ne Nolanovsky chytré, ani Nolanovsky zábavné. Divák nemá komu fandit, žádná postava není dostatečně sympatická, děj se odvíjí příliš pomalu a při dnešních seriálových zápletkách, ve kterých jde o život, o moc nebo o obojí, je nějaký zábavní park celkem dost velká nuda. A ta umachrovaná postava Maeve mě otravuje.(11.11.2016)

 • Mr.Apache
  ****

  Po malém zaváhání pokračuje Westworld v standardně vysoce nastavené kvalitě. Tentokrát sice chybí nějaká epičtější akce (což částečně vynahrazuje Teddy s kulometem), zato neschází pořádná dávka napětí. A Maeve jede.(18.12.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Několik dějových linek v příběhu se roztočilo do plných obrátek a tak celkově dávají všanc atmosféře se zdvihajícím napětím. Další záhady, které způsobují podivné věci a chování mnohých, byli prozrazeny a tak skládačka opět dostala něco nového do celku. Tento díl už diváka nenechá chladným, neboť vzbuzuje zvědavost, jak to celé vlastně dopadne.(11.1.2017)

 • - Melodie, kterou hraje postava Maeve (Thandie Newton) na kytaru, je skladba „Motion Picture Soundtrack“ od kapely Radiohead. (Epistemolog)

 • - Klavírní melodie, která hraje na začátku epizody, je píseň „Fake Plastic Trees“ od kapely Radiohead. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace