Reklama

Reklama

Maeve se ve snaze dosáhnout osvícení pokouší okouzlit Lutze. Elsie odhalí možnou sabotáž, zatímco Bernard hledá klíče k odchylkám v sektoru, který je dávno považován za opuštěný. Theresa zpochybňuje Fordovo vedení, zatímco Lee narazí ve Westworldu na nováčka. Muž v černém a Teddy se ve snaze překročit hranici dostanou do konfliktu s vojenskou jednotkou Unie. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Recenze (25)

Eleanor05 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je to Nolanovsky chladné, ale už ne Nolanovsky chytré, ani Nolanovsky zábavné. Divák nemá komu fandit, žádná postava není dostatečně sympatická, děj se odvíjí příliš pomalu a při dnešních seriálových zápletkách, ve kterých jde o život, o moc nebo o obojí, je nějaký zábavní park celkem dost velká nuda. A ta umachrovaná postava Maeve mě otravuje. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lekce na téma Existencionální úvaha nad bažením po chtíči... tahle metafora na hříchy každé lidské bytosti získává neskutečné grády. A bordelmamá Maeve je od nynějška mým nejoblíbenějším charakterem. Příchod Tessy Thompson na scénu je velmi potěšující, a pasáž s turistickou prohlídkou továrny na sny je prostě dechberoucí. Jedním slovem: špica! ()

Reklama

SimcaJB 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nový reži­sér zno­vu doká­zal nato­čit úpl­ně jiný díl. Tentokrát tajem­ný, kde se postup­ně vše ode­hrá­vá poma­lu, kou­sek o po kous­ku odha­lu­je tajem­né stříp­ky his­to­rie a mož­né i budouc­nos­ti. Opravdu se rád dozvím, jak to vlast­ně skon­čí, urči­tě v tom bude i něko­lik lid­ských mrt­vol a v posled­ním díle se dozví­me to, že vlast­ně pří­běh robo­tů (Dolores, Teddyho) vlast­ně neskon­čí a všech­ny klad­né (mož­né i zápor­né posta­vy) se vrá­tí do dal­ší sezó­ny. Jo a díky za cameo robo­ta z původ­ní­ho Westwordu z roku 1973. - 90 % ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Několik dějových linek v příběhu se roztočilo do plných obrátek a tak celkově dávají všanc atmosféře se zdvihajícím napětím. Další záhady, které způsobují podivné věci a chování mnohých, byli prozrazeny a tak skládačka opět dostala něco nového do celku. Tento díl už diváka nenechá chladným, neboť vzbuzuje zvědavost, jak to celé vlastně dopadne. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak konečne prichádza ku konšpiráciám a potvrdzuje sa, že tam, kde sa všetko tvári dokonale premyslené, sa musí nájsť niekto, kto ju musí narušiť. Pojem dokonalosť myslím v úvodzovkách, čiže ako samotní tvorcovia. Takže tu máme novú záhadu, stále sa dozvedáme viac o tajomnom Arnoldovi a osobne by som privítal viacero flashbackov, respektíve kľudne aj celú jednu epizódu z minulosti, kedy sa celý projekt rozbiehal. Ale to predpokladám až v druhej sérii. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Klavírní melodie, která hraje na začátku epizody, je píseň „Fake Plastic Trees“ od kapely Radiohead. (Epistemolog)
  • Melodie, kterou hraje postava Maeve (Thandie Newton) na kytaru, je skladba „Motion Picture Soundtrack“ od kapely Radiohead. (Epistemolog)

Reklama

Reklama