S Theresinou pomocí se Charlotte snaží odhalit závažné nedostatky Fordových výtvorů. William, Dolores a Lawrence projíždějí zrádným územím. Maeve dá Lutzovi a Sylvesterovi ultimátum. Bernard, který je zatlačen ke zdi, zvažuje další kroky. (HBO Europe)

J*A*S*M

Zvrat jak víno, ale půlka dějových linek mě pořád nějak nebaví a obávám se, že ani bavit nezačne. Kdykoli je Westworld sci-fi, tak "super", kdykoli western, tak za mě "meh". ()

Mr.Apache

Je-li vám předem prozrazeno, že tahle epizoda obsahuje velký zvrat, poučeni závěrem minulého dílu si možná tipnete, že za tím bude stát Maeve. Jenže to by ten zvrat nebyl tak překvapivý. Jako že překvapivý je. A hodně... Mektajícím nepřátelům westernu bych slovy Lawrence El Laza vzkázal jenom tolik: "Vaya con Dios, motherfuckers!" ()

InJo

Během sledování tohoto dílu mi hlavou prolétlo, že už by to před pomalu se blížícím koncem série potřebovalo dějově něčím pořádně nakopnout... A hle, povedlo se! ;-) ()

Anderton

No takže máme tu konečne poriadnych motherfucker politicky nekorektných brutálnych indiánov, to to trvalo. Možno mali dostať viac priestoru, respektíve mali sme dostať možnosť ich besnenie vidieť viac explicitne. No a potom ten zvrat, ktorý sa pre fanúšikov seriálu stane asi kultový, pre tých, čo seriál stále nechytil, to ale môže znamenať jasnú stopku a znamenie, že seriál je vlastne iba nechcená paródia. Zatiaľ sa radím k prvej skupine, stále však netuším, ako sa to celé na konci série vyvŕbi. Dúfam, že záver nebude fungovať iba ako oslí mostík k sérii ďalšej. ()

HellFire

Westworld jasně dokazuje, že síla televizní a filmové tvorby tkví především v příběhu a postavách. Po zhlédnutí prvních pár dílů jsem se zdráhal sledovat dál, ale teď jsem příkladně zaháčkovaný, protože děj je dostatečně napínavý a tajemný a postavy se konečně vykreslily. A já je pomalu, ale jistě začínám mít v oblibě. V téhle epizodě dostaneme skvělý twist. Hned jsem si vzpomněl na Rings of Power, kde tenhle aspekt vůbec nefungoval. To je rozdíl mezi skvělým a nezkušeným scénáristou. ()

Necrotongue

Sedmá epizoda byla parádní,tentokrát přinesla spoustu zajímavých odpovědí a dějový twist mě překvapil úplně nepřipraveného.Tedy byl jsem na zvrat připraven,ale čekal jsem,že bude úplně jiný,takže radostně hýkám a chválím! ()

Trevor

Záver v podaní Forda, Bernarda a Terezy zaradil túto epizódu ako jednoznačne najlepšiu a určite sa bude načo tešiť a zrejme nás čaká ešte nejedno prekvapenie. Rovnako putovanie Dolores a príbeh Meave začínajú byť čoraz zaujímavejšie. ()

Honzíno

Konečně pořádnej seriálovej nátěr, kterej vám vrhne kudlu do zad velmi hluboko, když to nečekáte. Těsně pod vrcholem, když už jsem se chystal, že epizodám začnu místo tří hvězd dávat dvě, protože mi přišly jedna jako druhá.. ()

micle21

Už mi pomalu docházela trpělivost..děj se nikam nehnul, pořád to bylo děsně pomalé a ač nejsem z těch, co se po 3-4 dílech začne nudit, tohle už fakt přepískli. No a pak přišel onen zvrat a hned se to zvedlo a ta druhá půlka utekla děěěsně rychle. Snad už tempo nepoleví. ()

SpaceOdyseus

Mam rad twisty. Mam rad necekane twisty, ktere slouzi pribehu. JTen v tomto dile jsem celkem trosku ocekaval hlavne kvuli tomu, jak nepravdepodobny se zdal. Za tuto epizodu se nebojim dat oba palce nahoru. ()