Zapomenout (S01E08) (epizoda)

Trace Decay

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2016, 55 min

• Davies182

HBO a jeho "schválně béčkovej" seriál pokračuje v rádoby sofistikovaně naplánovaným příběhovým downgradu aneb Westworld je jediná show na světě, kde můžete jakýkoli postavě klidně napsat debilní chování a dialogy, a později všechno skrze nový epizody schválně zaonačit tak, že se z nich vyklubou účelně naprogramovaní roboti. Scénáristův ráj!(22.11.2016)

Minule se charaktery několika postav rázně projevili a nyní se v tom směle pokračuje dál a dojde i k ohromnému překvapení. Další skládačka ze záhad a tajemství opět doplněna a tak už téměř tušíme, co že se to v tom parku vlastně děje. Stále však ještě nevíme proč, i když určité střípky to už teď poodhalují. Tempo vyprávění příběhu se stále drží a je to dobře. Byl by nesmysl, kdyby se to teď z nenadále rozjelo na plné obrátky. Atmosféra je tedy tímto stále stejná. Finále se neodvratně blíží a dle toho, jak je to po dějové stránce nastaveno nelze ve sledování nepokračovat dál.(11.1.2017)

Pôsobí to trochu ako expozícia k posledným dvom dielom, teda aspoň dúfam, že to tak bude. Teší ma, že sa konečne začínam dozvedať niečo o tajomnom labyrinte (to čo tu zaznie, vzbudzuje veľké očakávania) a taktiež o Harrisovej postave. Tej najzaujímavejšej v celom seriáli. Mrzí ma, že jedna moja obľúbená postava seriál navždy opustila v siedmej časti a jej neprítomnosť zrazu dosť negatívne pociťujem, ale podľa toho, čoho som svedkom, ani to nie je stopercentne isté.(26.12.2016)

Osmá epizoda je proti předešlému dílu o něco slabší,ale hodně mě baví dějová linie kolem Maeve,takže jsem v pohodě.Tento díl evidentně funguje jako základ pro velké finále,tak doufám,že nějaké přijde,kdyby nechali tvůrci závěr jen trapně vyšumět,vytočili by mě do červených hodnot.Počítám,že by jim to asi bylo jedno:).(23.1.2017)

Druhá a zároveň poslední trochu slabší epizoda se více rozjede až v závěru.(21.12.2016)

• - V salóne Mariposa odznejú na klavíri piesne "House of the Rising Sun""Black to Black" od Amy Winehouse. (fugyx)