Reklama

Reklama

Úlohy vo Westworlde sa obrátili. Ľudia, ktorí zneužívali výtvory na svoje zvrhlé chúťky, sa teraz stávajú ich obeťami. Hranica obmedzeného Westworldu ich cestu za pomstoou rozhodne nezastaví... (HBO Max)

Recenze (31)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začína to rovnako ako to minule skončilo, poriadne krvavo a s rozbúrenými vášňami. Čo ale na Journey into the night oceňujem najviac, je fakt, že ma to opäť poriadne naladilo na búrlivú vlnu s názvom Westworld a neviem sa dočkať, ako to bude pokračovať ďalej. Osobne mi mierny odklon od atmosféry prvej série vyhovuje, keby som totiž túžil vidieť opäť to isté, pustím si ju znova. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V první řadě byla vypravěčská spletitost s filosofickými úvahami o povaze vědomí nebo o umělé inteligenci. V druhé řadě popohánějí tvůrci příběh více dopředu. Stále je zde ale několik paralelních dějových linií. Mizí také nahota a objevuje se více krve. Scénárista se například brání před svým výtvorem utrženou lidskou nohou. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Westworld není seriál, na jehož pokračování bych se vysloveně těšil a nemohl se ho dočkat. Přesto uznávám obrovské kvality, které má. Navíc jde o můj oblíbený žánr, takže bylo jasné, že se na druhou řadu podívám. Nicméně oddaloval jsem okamžik, kdy se sledováním začnu. Takže proč se vědomě vyhýbám kvalitnímu sci-fi? Je to těžké "čtení"? Spousta řečí a žádný humor? Samé střílení a žádné emoce? Chybí postava, které by člověk fandil? Od všeho něco. Jestliže v Humans dostáváte spoustu podnětů k zamýšlení se, tak tady už dostáváte myšlenky naservírované a tvůrci se vám snaží vysvětlovat, co a proč se děje. Westworld je hodně na efekt...tak trochu to vypadá, že někdo zatlačil, aby bylo vše přímočařejší a jednodušší. V této epizodě sledujeme, jakými cestami se asi bude následující řada ubírat. Za pomocí flashbacků poskakujeme na časové ose podobně, jako v první řadě. Sledujeme Bernarda, který se hledá, také tažení Dolores proti hostům, ale i černého kovboje, který přijmul novou výzvu, nebo Maeve na cestě za svou dcerkou. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozjíždí se to pěkně, jen co je pravda. A očekávám dle ukazovaného od druhé řady velké věci. Škoda jen, že mi zatím přijde reálný svět od toho scénáristy vymyšleného za zcela odstrčený, jakoby vůbec neexistoval. To nikoho nezajímá, že přestali zaměstnanci komunikovat se světem? Co jejich rodiny? Co policie? Nikdo nikoho neburcuje 11 dní a jediní, kdo tam něco řeší jsou soukromá armáda člověka, co chce nějaký výtvor? Tato nelogičnost do očí bijící sráží mé hodnocení o celou jednu hvězdu. Jinak všechny ostatní kvality zůstávají. Snad se zde nebude opakovat příběhová blbost Transcendence (2014). 80% ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První epizoda druhé sezóny mě dokázala okamžitě naladit na tu správnou vlnu, zdárně navázala na akční závěr předchozí řady, navíc ze sebe William zdárně setřásl mrtvé tělo a s empatií sobě vlastní se vrátil do příběhu, což byla jasně nejlepší zpráva, bez tohoto záporáka by byl pro mě Westworld poloviční. ()

Galerie (70)

Zajímavosti (1)

  • V této epizodě zazní klavirní melodie „The Entertainer“ od skladatele Scotta Joplina. (Epistemolog)

Reklama

Reklama