Hádanka sfingy (S02E04) (epizoda)

The Riddle of the Sphinx

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Sharen Davis

Dějově skvěle koncipovaný (velmi sevřený) díl, v němž se (mimo jiné) Ed Harris po delší době zase náležitě vyřádil...(17.5.2018)

Konečně jsme se posunuli od nesmyslného, dokola se opakujícího zabíjení a všeobecného masakru trochu víš. Dokonce to i vypadá, že Westworld začíná mít svoji hloubku a nebude jen dalším bezduchým a nudným počinem jako předchozí dva díly. Jsem rád, že je více prostoru věnováno Williamovi a jeho dosud skrytému charakteru. Konečně se nám více otevřela i Bernardova dějová linka, nyní pokračující s Elsie, která by mohla alespoň trochu oživit celý dosud spletitý příběh. Zatím nejlepší díl druhé série(16.5.2018)

Na začátku 2. série jsem byl trošku rozpačitý, že dojde ke změně charakteru a stane se z "postapokalyptická" show. Nicméně to vypadá, že show nabírá obrátky a objevuje se ještě více nezodpovězených otázek než v první sérii.Také potěšilo, že Man in Black dostal konečně více prostoru. Za mě zatím nejlepší díl 2. série.(14.5.2018)

Určitě nejlepší díl, ale stále mě to úplně nepohltilo..ale hrozně mě bavila linka s mladým Wiliamem a jeho mentorem a konec zas dává naději na jednu další novou suprovou postavu.(15.5.2018)

Tak to přece jen vypadá, že týden nudy bude vyplňovat čekání na to nejlepší, co Westworld může nabídnout. Tedy Eda Harrise. Protože jakmile tam jeho linka není, vše je o třídu horší. Takže Ede, doufám že bušeš mít ve Westworldu dlouhý život a tvá linka se nevyčerpá, protože už teď vím, že s tvým odchodem by seriál přišel o značný kus kvality i diváctva. 85%(21.5.2018)