Hádanka sfingy (S02E04) (epizoda)

 • USA

  The Riddle of the Sphinx

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 1 h 11 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martrix
  *****

  Výborná epizoda, která dává zapomenout na ty předchozí, které se daly označit za minimálně rozporuplné. Pokud to bude tímto stylem pokračovat dál, velmi rád poupravím moje předchozí tvrzení, že zatím je vše jen na efekt. Dnes to mělo hloubku a pár scén bylo vysloveně skvělých. Ed Harris byl jednoznačně králem tohoto dílu a jeho postava narozdíl od Bernarda roste.(18.6.2018)

 • Nach
  *****

  Tak to přece jen vypadá, že týden nudy bude vyplňovat čekání na to nejlepší, co Westworld může nabídnout. Tedy Eda Harrise. Protože jakmile tam jeho linka není, vše je o třídu horší. Takže Ede, doufám že bušeš mít ve Westworldu dlouhý život a tvá linka se nevyčerpá, protože už teď vím, že s tvým odchodem by seriál přišel o značný kus kvality i diváctva. 85%(21.5.2018)

 • ghatos
  ****

  Zvláštní díl, který posouvá pohled na celý seriál trochu jiným směrem. Zatímco první série jede na efekt, tak tady se jde do větší (existenciální) hloubky. Seriál umí pracovat se zvědavostí, zároveň to však není nějaký extra strhující biják, ovšem stojí za to si na to dobré počkat. V tomhle díle se šlo dokonce do hororu...to si nechám líbit. 82%.(28.5.2018)

 • Anderton
  *****

  Zatiaľ jednoznačný vrchol druhej série, až ma napadá myšlienka, prečo nemôžu byť všetky časti seriálu (vrátane niektorých dielov prvej série) takto dejovo a emocionálne nabité. Síce sa stále viac pokladajú otázky ako by sa na ne odpovedalo, ale zo "štyrky" mám dojem, že tvorcovia majú stále veľké esá v rukáve, rovnako ako v prípade záveru prvej série. No a ono to šľapalo aj bez Dolores, pričom minule to až tak bez Harrisovej postavy nebolo úplne ono. Ale ono to je aj o scenári, veď to vo fikčnom svete Westworldu všetci dobre vedia.(18.6.2018)

 • Petike
  *****

  Jeden z najsilnejších dielov druhej série. Danteho Božská komédia v podaní Billa, starého Jima, Bernarda a Elsie. V starom Billovi sa aj trochu pohne svedomie a postaví sa na drsnú ochranu robotieho kamoša, zatiaľ čo Ake a kolegovci z kmeňa nám ponúknu krátku predzvesť blížiacich sa udalostí. Craig a Lori si strihnú úsmevné cameo. A príde aj na stretko s rodinným príslušníkom.(1.9.2018)

 • - V této epizodě zazní skladba „Play with Fire“ od kapely Roling Stones. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace