Hádanka sfingy (S02E04) (epizoda)

 • USA

  The Riddle of the Sphinx

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 1 h

Režie:

Lisa Joy

Scénář:

Jonathan Nolan

Kamera:

John Grillo

Hudba:

Ramin Djawadi

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Sharen Davis
(další profese)
 • InJo
  *****

  Dějově skvěle koncipovaný (velmi sevřený) díl, v němž se (mimo jiné) Ed Harris po delší době zase náležitě vyřádil...(17.5.2018)

 • pethrik
  *****

  Konečně jsme se posunuli od nesmyslného, dokola se opakujícího zabíjení a všeobecného masakru trochu víš. Dokonce to i vypadá, že Westworld začíná mít svoji hloubku a nebude jen dalším bezduchým a nudným počinem jako předchozí dva díly. Jsem rád, že je více prostoru věnováno Williamovi a jeho dosud skrytému charakteru. Konečně se nám více otevřela i Bernardova dějová linka, nyní pokračující s Elsie, která by mohla alespoň trochu oživit celý dosud spletitý příběh. Zatím nejlepší díl druhé série(16.5.2018)

 • pausikov
  *****

  Na začátku 2. série jsem byl trošku rozpačitý, že dojde ke změně charakteru a stane se z "postapokalyptická" show. Nicméně to vypadá, že show nabírá obrátky a objevuje se ještě více nezodpovězených otázek než v první sérii.Také potěšilo, že Man in Black dostal konečně více prostoru. Za mě zatím nejlepší díl 2. série.(14.5.2018)

 • Hust3r
  ****

  Určitě nejlepší díl, ale stále mě to úplně nepohltilo..ale hrozně mě bavila linka s mladým Wiliamem a jeho mentorem a konec zas dává naději na jednu další novou suprovou postavu.(15.5.2018)

 • Nach
  *****

  Tak to přece jen vypadá, že týden nudy bude vyplňovat čekání na to nejlepší, co Westworld může nabídnout. Tedy Eda Harrise. Protože jakmile tam jeho linka není, vše je o třídu horší. Takže Ede, doufám že bušeš mít ve Westworldu dlouhý život a tvá linka se nevyčerpá, protože už teď vím, že s tvým odchodem by seriál přišel o značný kus kvality i diváctva. 85%(21.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace