Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Eeee, sakra...v případě Westworldu mám raději ten soustředěný a chirurgicky přesný scénář, jaký měly předchozí epizody. Droga Žánrovka mě po té luxusní čtvrté epizodě dost otrávila. Tyhle tripové výlety mě prostě ve filmech většinou nebaví. Navíc mi tam zaskřípalo, že Dolores schytala několik kulek a ani nemrkla, kdežto ve druhé epizodě skončila v sanitce. Tvůrci se v tom začínají dost motat. Pokud má umělá inteligence lidské motivy a touhy...není to zrovna vrchol originálního přístupu. Jsem velký fanoušek Nolana i Joy, ale ne nekritický. Přesto... i tentokrát je tady silný moment s přesahem. Snad byla tato epizoda jen úlet a tvůrci mají připraven závěr, který bude stát za to. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvelá epizóda, v ktorej si pozorný divák spomenie aj na Apocalypse Now od Francisa Coppolu či The Shining Stanleyho Kubricka. Obavy, ktoré som mal z toho že sa dej bude odohravať v "skutočnom" svete boli zbytočné, tretia séria zatienila druhú a mám čím ďalej tým silnejší pocit že bude tou najlepšou ktorú Westworld priniesol. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V podstate prelomová epizóda tretej série, čo je ale aj celkom logické, keďže sme v jej polovici. Osobne som ale myslel, že k tomu, čo sa Dolores podarilo, dôjde až vo finále a bude to mostíkom k štvrtej rade. Tak ale aspoň sa dej hýbe poriadne vpred a nič ho nebrzdí. Jedna smrť dôležitého človeka prebehla vcelku nedôstojne, vlastne pardon, dve násilné úmrtia boli pre obete nedôstojné. Nedá sa nič robiť, ide sa ďalej... ()

LND

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když byla jen jedna série, byla mojí nejoblíbenější epizodou The Bicameral Mind. Ve druhé sérii ji překonala The Riddle of the Sphinx. A i ta byla nyní sesazena právě epizodou Genre. Tvůrci ukazují, že to stále mají kam posouvat. Honička v autech za doprovodu Jízdy valkýr od Richarda Wagnera byla naprosto geniální. Jinak Serac je skvělý záporák, který v podobě "velkého bratra" až dosud působil téměř nezranitelně. Ale nemůžu se zbavit otázky, jestli Dolores je skutečně ta, které máme fandit. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A je to oficiální - soundtrack Ramina Djawadiho se stal nedílnou entitou seriálu - instrumentální variace na Wicked Games od Weeknda z epizody minulé a hold Kubrickovu kultovnímu Osvícení budiž důkazem. Aaronův psychedelický trip do makroversa multi-žánrových halucinací (pasáž s hudebním doprovodem Richarda Wagnera úchvatná) je náležitě opulentně nápaditý - jooo takovou psychotropní haluz bych okusil bez váhání. Inovativní scénář Karrie Course je takřka bezchybný bez jakéhokoliv náznaku iracionálního perforování... Celkově mne ovšem jedině zamrzela předčasná poprava poměrně nevyužité Pom Klementieff. Vincent Cassel jaktožto nynější antagonista je mimochodem démonické zvíře - ostatně jako vždy (viz. snímek La Haine). To vše odehrávající se na pozadí implementování sofistikované integrace dynamického vědeckofantastického inferna. ()