poster

The Adderall Diaries

 • Slovensko

  Podvod

 • Austrálie

  The Adderall Diaries

 • Kanada

  The Adderall Diaries

 • Velká Británie

  True Deception

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  Mladý spisovatel se snaží vyrovnat s vlastní minulostí i vztahem ke svému otci a jako berlička mu slouží sledovaný soudní proces s mužem (Slater), jenž je obviněn z vraždy své manželky. Sice chápu, jaký měla režisérka záměr se soudní linií, ale ta zůstala příliš nevýrazná na to, aby splnila svůj účel. Naopak ten vztah otec-syn působil v podání Franca a Harrise celkem v pohodě, ale k tomu vývoji či obratu chybělo právě to, co bylo odfláklé v Slaterově lince. Ale i když to bylo celý takový divný, tak se mi to, kupodivu, docela líbilo. 65% P.S. Škrtněte proboha to akční(9.7.2016)

 • bourec
  *

  Píčovina jako prase.Už sem to psal několikrát,ale choromyslnejm,a taky ženskejm by neměli dávat kamery do ruky.Vyleze z toho povětšinou podobně blbá kravina.Jedna hvězda jenom za herce.Navíc viděna jen polovina filmu,ale napředpokládám,že by se to nějak vylepšilo.20%.(14.8.2016)

 • kaylin
  **

  Snímek, který se docela příjemně tváří jako zajímavý thriller a rodinné drama zároveň. Myslíte si, že důraz bude kladen na soud, který probíhá v pozadí, ale za nějakou dobu si uvědomíte, že je všechno vlastně trochu jinak a veškerý potenciál, který byl na začátku prezentován, se ztrácí, a vy si jen můžete užívat ty dobré herce.(28.6.2016)

 • kingik
  ***

  Řídký dějový guláš bez pořádné husté zásmažky. James Franco se neúspěšně pokusil o personifikaci skutečně existujícího spisovatele, který byl a je závislý na prášcích a fetu, prošel si krušnou pubertou, libuje si v ujetých sexuálních praktikách, od fotříka snášel ponižování, až o tom napsal autobiografii, která je v podezření, že je založena na fabulacích, které musí vyvrátit. K tomu má psát o uvězněném muži podezřelém z vraždy své manželky a souložit s Amber Heard. U té Amber bych se rád zastavil, neb film by získal na věhlasu jedině snad tím, kdyby vyšel bulvární článek o tom, jak se Johnny Depp rozlítil po zhlédnutí filmu, když viděl svoji bejvalku v podřadném filmu souložit s podřadným hercem, ačkoliv čekal, že přijde odprošení z její strany. Dozvěděl bych se, že zmlácení její osoby železnou tyčí vedlo ke stažení všech jeho filmových premiér a kdesi cosi. Takhle jde z filmu jen zanedbatelný kontroverzní odér, přičemž by neškodilo tu dějovou rozklíženost alespoň trochu stmelit, nezajímavě podanou dějovou linku s obviněným Christianem Slaterem rovnou vyhodit a Amber donutit ukázat její intimní partie. Pokud ve filmu něco funguje, je to Ed Harris a jeho znepokojivý a nevyzpytatelný otec. Režisérka Pamela Romanowsky je ještě mladá a má šanci určitě v budoucnu natočit něco vyzrálého a skutečně (žensky) osobitého. Musí ale nejprve zredukovat a pospojovat žánry tak, aby si vzájemně nepřekážely. Na jeden film bylo tentokrát až přespříliš tematických manévrů, přičemž to nevytvořilo (k)ladný celek. 5/10(11.8.2018)

 • sitans
  **

  Oni asi dlužili režisérce, jinak si nedovedu vysvětlit účinkování těchto herců v této hovadině.(9.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace