Zatiaľ ,čo nové diely herného Sonica beriem ako nepodarený ,opakujúci sa vtip tak za to seriálový sonic má veľa toho na ukázanie. Slušný začiatok. 75%(4.5.2018)

Naprosto absurdní šílenost. Herní Sonic Boom nemá zrovna nejlepší pověst (nehrál jsem, tak nevim), ale seriál je opravdu vynikající a tentokrát v tom nejsem sám, páč je na cestě druhá série. Osobnosti postav jsou fajn, Eggman je extrémně zábavnej, příběhy jsou zábavně šílený, humor je super a akce je suprová. Jediná věc, kterou vytknu, je Shadow. Nejdrsnější postava Sonicova univerza a má tu jen cameo v posledním díle, pravda, kdykoli byl na scéně, bylo to hustý, ale furt je to jen cameo. Sledoval jsem pouze anglicky a musim říct, že je to nejlepší eng dabing, jaký jsem kdy slyšel. Prostě, seriál je super a na druhou sérii se těšim.(21.8.2016)

Naprosto absurdní, šílený a TOTÁLNĚ zábavný seriál. Akce sice málo, ale je užastná a humor je perfektní, tady je ten humor a šílenost přirozený narozdíl od.... toho jiného seriálu. Seriál je trochu tuctový, ale z toho si vlastně dělají srandu ( spousta čtyřrozměrných vtípků ), akce je velice zábavná a postavy taky ( Knuckles, Sticks, Tails a Eggman jsou nejlepší Shadow měl zatím jenom cameo v posledním díle 1. série a byl hustej ). Seriál má nějaké problémy jako že díly by mohli být delší, mohli by tam být originálnější příběhy a některé ty čtyřrozměrné vtípky jsou trochu nucený ( některá pointa scén je jenom kvůli tomu vtípku ) a český dabing je NEJHORŠÍ CO JSEM KDY VE SVÉM ŽIVOTĚ SLYŠEL ( ještě že to sleduji v angličtině), ale to mi zážitky nezničí, když si chci odpočinout pustím si jeden díl a vše je OK(24.8.2016)