Řeka života: Shledání na Dunaji (TV film)

• Německo

Fluss des Lebens – Wiedersehen and der Donau

Rieka života: Dieťa Dunaja

Romantický / Drama

Německo, 2014, 89 min

Rafael Solá Ferrer

Ulrich Reuter

Martin Lehwald

Tento film mě docela překvapil. Asi to bylo tím, že jsem od něj nic moc nečekala. Líbil se mi a to všedním lidským příběhem, do kterého zapadli i celkem neznámí herci. Zajímavé bylo to civilní obyčejné prostředí s úspornými dialogy v této málo romantické romanci či málo dramatickém dramatu – byl to jen jednoduše odvyprávěný příběh. Pokud by v záhlaví stálo, že film byl natočen podle skutečnosti, uvěřila bych.(5.12.2014)

Tak tento film byl pro mě velkým překvapením. Narazil jsem na něj náhodou, při přepínání tv a zůstal jsem u něj, jen díky Haraldovi.Příběh zajímavý, plný zvratů, technicky se mi to líbilo, hlavně práce kameramana a herecké výkony jsou také dobré.Přemýšlel jsem kolik *dát a nestydím se dát 4*.(14.7.2018)

• laik_60

uroveň nepresiahla hodnotu nemeckých "rosamundo-pilčerovských sentimentov". (Lacná ponuka STV.)(17.9.2015)