Film se točí kolem dvojice křivých policistů. David Waters (Elijah Wood) a Jim Stone (Nicolas Cage) při práci v oddělení důkazů náhodně objeví skrytý trezor plný špinavých peněz z drog. Touha po obsahu trezoru je přivede do smrtící pasti korupce, kde si nemůžou být ničím jistí a nakonec musí bojovat i o svůj život. (Hanz Brix)

Trailer 3

Goldbeater

Bylo rozehráno na poměrně kvalitní snímek - minimálně takový, jaký by ve filmografiích Nicolase Cage a Elijaha Wooda v posledních letech poměrně vybočoval. Černým humorem okořeněný stylový heist thriller však narazí na zpackané finále, kde přijde na řadu z hlediska děje naprosto nelogický zvrat opřený o zbytečné klišé v podobě morálního dilematu, který takřka pohřbí většinu předchozích pozitiv, jaká mě u tohoto filmu napadala. Převeliká škoda! ()

mzss1 odpad!

|1%| Ouu shit! To jsem teda naletěl. Dle CSFD mě děsilo, že je v žánru ještě vpíchnuto Komedie. Říkám si, no Cage bude opět skvěle hrát tak trochu šílence, to slovo komedie tam nic neznamená. No, po skončení jsem si říkal, že ani komedie to nebyla, spíš k pláči to bylo. A to zejména, že Nicolas vlezl do takovéhle odpadové sračky. A to odpad dávám zřídkakdy. Jsem rád, že to krátce po mém shlédnutí, úplně stejně zhodnotil i uživatel Wacoslav 1. Poslední filmy s Nicolasem nejsou už ono, ale přesto mě nějak nepohoršují a některé z nich mě i celkem baví. Elijah Wood dopadl asi tak stejně blbě. Prostě Cage + Wood – přiblblá dvojka, která tomuhle braku dodávala korunu. Mrzí mě, že bylo vidět u Nicolase dvě negativní věci. 1) Přijde mi, že už neumí moc hrát, ale nechci to tvrdit najisto. Prostě v tomhle filmu jsem mu nevěřil jednou scénu, jediný dialog. 2) Dále mi připadá, že už je mu vše u háku a leze také často do všeho. Mám k tomuhle dílku ještě něco dodávat? Nápad, scénář, hudba, ostatní herci, napětí a ostatní aspekty jsou nulové, takže dávám jediné trapné procento za možný nápad, který ale ze 100% vůbec v téhle blbosti nevyšel. Doufám, že příště uvidím Nicolase v lepším filmu. ()

Spiker01

Nic extra jsem nečekal, ale 2 nedávný Cageovo filmy se mi líbily, takže přecejen do takových sra*ek ještě neleze, jenom ty náměty holt nejsou nic extra. Vesměs jsem se ale nenudil, příběh mě celkem zaujal a vidět zase Elijaha Wooda taky stojí za to. Neškodný krimi thriller, na tv reprízu ideální...6.5/10 ()

tron

Až príliš zvláštne a čudné. Inak prekvapivo zábavne hrajúci Cage a Frodo v príbehu, ktorý je žánrovo TAK rozptýlený, až to nie je vtipné, iba to otravuje a nechápavo krútite hlavou. Nič proti experimentom, veď OK, ale proste aby sa niečo začalo ako komédia a skončilo ako triler s vraždami, to si myslím, že nie je v poriadku, vôbec nerozumiem, o čo komu išlo, keď to písal/nakrúcal a aké divácke reakcie si od toho sľuboval. A prečo. Nevysvetľujú sa základné veci, sympatické a neškodné postavičky sa v sekunde bez logiky menia na chladnokrvných vrahov a tak ďalej a tak podobne. O ničom. P.S. – Áno, policajt, ktorý ich takmer pristihne pri akcii, je skutočne kapitán Fuller zo seriálu Jump Street 21. ()

Wacoslav1 odpad!

Ty vole co to bylo?! Totálně nudnej film ve kterým se nic neděje jenom blbě žvaní, popřípadě hloupě šaškuje a na konci dojde i na Cageovo pověstné zuřivé přehrávání. Ten konec je pak úplně wtf. Jo já vím ten film se asi snaží bejt děsně přefikanej a rafinovanej, ale koho do prdele tohle může bavit??? Současnej videotrh je mrtvej. Je fakt neskutečný jaký sračky se pro něj točí a dál bych to snad raději nerozebíral.5% ()