Halo: Soumrak (TV seriál)

Halo: Nightfall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2014, 30 min (SE: 100 min)

Zdejší popis seriálu dost zavádějící. James Lock není žoldák a jestli ty červy někdo považuje za civilizaci tak já sem děda mráz :D... Obsazení slabší prúměr, zápletka o ničem tohle jsme mohli vidět už hodněkrát. Banda lidí spadne na kus šutru a začnou je lovit zdejší potvory. Ale dokázalo mě to zabavit a nenudil jsem se u toho navíc sci-fi já prostě rád, slabší 3 hvězdy.(17.2.2015)

• MartinezZ

OK, jako promo k vydávané konzolovce proč ne. Vypadá to lacině, ačkoliv to má pár triků, ale příběhově je to tak nenápadité, jak jen to nenápadité může být. A tím to končí. Pět promo dílů navazujících navzájem v jeden děj a druhý den o tom už nebudete vědět (doslova - jeden večer jsem to dokoukal na tabletu a druhý den ráno si na to vzpomněl až poté, co jsem uviděl soubory stále na disku PC: "Aha, já vlastně viděl tohle..." :) //PS: Doporučuji Halo 4: Forward Unto Dawn, také sice žádný zázrak, ale alespoň to má atmosféru, byť jsou hlavními postavami dětští kadeti.(21.3.2015)

• agentmiky

Nakonec jsem si urovnal myšlenky a po zhlédnutí Halo Forward Unto Dawn musím hodnocení snížit,protože oproti němu to nebylo dobré.Herecké výkony byly v Nightfallu docela mdlé kromě Lockea a i kulisy nic moc.Je pravda,že na seriálu není moc vidět ta propracovanost,která je pro Ridleyho Scotta typická.Asi se při natáčení moc nedíval,co kolem něj ti lidé vytváří za "slátaninu".Snažil jsem se k filmu být mírnější coby fanoušek série Halo,ale prostě to nejde.Za snahu a občasné dobré momenty dávám 50%.(9.1.2015)

• NeverEver

B-ckovy film s b-ckovyma hercema, s b-ckovym scenarem s b-ckovyma trikama... Na B-ckovy film to neni zase tak zly. Tak trochu "Pitch black"... ale mnohem horsi. Vsechno bych ozelela, ale nesnasim "nelogicnosti" v umele vytvorene budoucnosti, at uz vypada jak chce, ale musi to sedet. Tady to bohuzel nesedi. 2** (v ramci b-ckovych filmu)(22.3.2015)

Klasické béčkové sci-fi sloužící jako doplněk ke stejnojmenné hře, kterou jsem sice ještě neměl šanci vyzkoušet, ale nemůžu říct, že by mě to po zhlédnutí Nightfall nenalákalo. Přímočarý survival, levní herci vs. velmi slušná výprava, nějaká ta akce proti Goa'uldím symbiontům a na svou cenovou kategorii parádní efekty. A k mému překvapení je to i dějově samostatně stojící film. Hodnocení okolo 50% by si to rozhodně zasloužilo. A Ridley Scott jako výkonný producent u takto lacinného filmu mě překvapil.(19.8.2016)

• - Děj filmu se odehrává mezi čtvrtým a pátým dílem stejnojmenné hry. (agentmiky)

• - Seriál byl natočen na zakázku firmě Microsoft. (Zdroj: bonusweb.idnes.cz) (agentmiky)