Halo: Soumrak (TV seriál)

Halo: Nightfall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2014, 30 min (SE: 100 min)

• NeverEver

B-ckovy film s b-ckovyma hercema, s b-ckovym scenarem s b-ckovyma trikama... Na B-ckovy film to neni zase tak zly. Tak trochu "Pitch black"... ale mnohem horsi. Vsechno bych ozelela, ale nesnasim "nelogicnosti" v umele vytvorene budoucnosti, at uz vypada jak chce, ale musi to sedet. Tady to bohuzel nesedi. 2** (v ramci b-ckovych filmu)(22.3.2015)

Zdejší popis seriálu dost zavádějící. James Lock není žoldák a jestli ty červy někdo považuje za civilizaci tak já sem děda mráz :D... Obsazení slabší prúměr, zápletka o ničem tohle jsme mohli vidět už hodněkrát. Banda lidí spadne na kus šutru a začnou je lovit zdejší potvory. Ale dokázalo mě to zabavit a nenudil jsem se u toho navíc sci-fi já prostě rád, slabší 3 hvězdy.(17.2.2015)

Universum Halo, by si zasloužilo pořádnou porci financí - to bez debat. Každopádně mě se tohle survival béčko docela bavilo - ono to je spíš o úvahách a lidech v momentech, kdy jde fakt o život všem... O příšeru tady zas až tak nejde - docela by mě zajímalo jak by mohli červy přežít den ... To, že i Spartan si vybere bílou, bylo úplně jasný. Herci byly zvolení na výbornou...(4.9.2016)

• maddy

Jemine, čo toto bolo zase za sr*čku? Keď už si človek myslí, že súčasnú sci-fi seriálovú tvorbu od Syfy nemôže nič tromfnúť, príde Halo Nightfall, aby ukázalo kde je absolútne dno. Chápem, že to nie je určené do televízie, ale pre majiteľov XBoxu, takže do toho nikto nevrazí vyšší rozpočet, ale čo pod tým preboha robí podpísaný Ridley Scott? A vôbec aký ma zmysel točiť takýto treťotriedny Céčkový sci-fi seriál?! Pre koho má byť niečo takto lacné vlastne určené? Veď to musí uraziť aj hardcore fandov hernej série. Otrasní herci, priblblý scenár, debilná zápletka, ohavné triky vyrenderované snáď na Windows 95, jednoducho celé zle. Pri tomto sa nedajú skúsnuť ani tie skromné 20 minútové epizódy. Tá hviezdička len z ľútosti a za to, že som herný fanda.(12.12.2014)

• agentmiky

Nakonec jsem si urovnal myšlenky a po zhlédnutí Halo Forward Unto Dawn musím hodnocení snížit,protože oproti němu to nebylo dobré.Herecké výkony byly v Nightfallu docela mdlé kromě Lockea a i kulisy nic moc.Je pravda,že na seriálu není moc vidět ta propracovanost,která je pro Ridleyho Scotta typická.Asi se při natáčení moc nedíval,co kolem něj ti lidé vytváří za "slátaninu".Snažil jsem se k filmu být mírnější coby fanoušek série Halo,ale prostě to nejde.Za snahu a občasné dobré momenty dávám 50%.(9.1.2015)

• - Děj filmu se odehrává mezi čtvrtým a pátým dílem stejnojmenné hry. (agentmiky)

• - Seriál byl natočen na zakázku firmě Microsoft. (Zdroj: bonusweb.idnes.cz) (agentmiky)