Reklama

Reklama

Teroristé hrozí zničením lidstva a důstojníci ONI se tak musí spojit se Sedrany, aby zachránili vesmír. Bude však nutné učinit oběti. (Universal Channel)

Recenze (24)

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Nakonec jsem si urovnal myšlenky a po zhlédnutí Halo Forward Unto Dawn musím hodnocení snížit,protože oproti němu to nebylo dobré.Herecké výkony byly v Nightfallu docela mdlé kromě Lockea a i kulisy nic moc.Je pravda,že na seriálu není moc vidět ta propracovanost,která je pro Ridleyho Scotta typická.Asi se při natáčení moc nedíval,co kolem něj ti lidé vytváří za "slátaninu".Snažil jsem se k filmu být mírnější coby fanoušek série Halo,ale prostě to nejde.Za snahu a občasné dobré momenty dávám 50%. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

OK, jako promo k vydávané konzolovce proč ne. Vypadá to lacině, ačkoliv to má pár triků, ale příběhově je to tak nenápadité, jak jen to nenápadité může být. A tím to končí. Pět promo dílů navazujících navzájem v jeden děj a druhý den o tom už nebudete vědět (doslova - jeden večer jsem to dokoukal na tabletu a druhý den ráno si na to vzpomněl až poté, co jsem uviděl soubory stále na disku PC: "Aha, já vlastně viděl tohle..." :) //PS: Doporučuji Halo 4: Forward Unto Dawn, také sice žádný zázrak, ale alespoň to má atmosféru, byť jsou hlavními postavami dětští kadeti. ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Videl som to ako jeden film a bol som spokojný. Úvod i finále robia z klasickej survival zaležitosti na neznámej planéte niečo viac. Príbeh je pozvoľný, ale celkom dobre funguje práca s chraktermi postáv. Stále cítite, že ide o "len" o akúsi časť väčšieho celku (univerza), ale určite lepšie ako DEAD SPACE. MUTANT CHRONICLES bol o niečo hutnejší a akčnejší film, ale Halo: Súmrak mu šliape na päty... Nečakajte ďalšieho RIDDICKA ani VESMÍRNU PECHOTU a budete sa baviť... ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Jemine, čo toto bolo zase za sr*čku? Keď už si človek myslí, že súčasnú sci-fi seriálovú tvorbu od Syfy nemôže nič tromfnúť, príde Halo Nightfall, aby ukázalo kde je absolútne dno. Chápem, že to nie je určené do televízie, ale pre majiteľov XBoxu, takže do toho nikto nevrazí vyšší rozpočet, ale čo pod tým preboha robí podpísaný Ridley Scott? A vôbec aký ma zmysel točiť takýto treťotriedny Céčkový sci-fi seriál?! Pre koho má byť niečo takto lacné vlastne určené? Veď to musí uraziť aj hardcore fandov hernej série. Otrasní herci, priblblý scenár, debilná zápletka, ohavné triky vyrenderované snáď na Windows 95, jednoducho celé zle. Pri tomto sa nedajú skúsnuť ani tie skromné 20 minútové epizódy. Tá hviezdička len z ľútosti a za to, že som herný fanda. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Klasické béčkové sci-fi sloužící jako doplněk ke stejnojmenné hře, kterou jsem sice ještě neměl šanci vyzkoušet, ale nemůžu říct, že by mě to po zhlédnutí Nightfall nenalákalo. Přímočarý survival, levní herci vs. velmi slušná výprava, nějaká ta akce proti Goa'uldím symbiontům a na svou cenovou kategorii parádní efekty. A k mému překvapení je to i dějově samostatně stojící film. Hodnocení okolo 50% by si to rozhodně zasloužilo. A Ridley Scott jako výkonný producent u takto lacinného filmu mě překvapil. ()

Zajímavosti (2)

  • Seriál byl natočen na zakázku firmě Microsoft. (Zdroj: bonusweb.idnes.cz) (agentmiky)
  • Děj filmu se odehrává mezi čtvrtým a pátým dílem stejnojmenné hry. (agentmiky)

Reklama

Reklama