• JJ.Gibson

Kromě Main Eventu, který vcelku stál za to, jsem měl pocit, že se dívám na nějakou divnou MTV show. Kde jsou ty doby, kdy bylo 8 skvělých zápasů na jeden špatnej, teď je to přesně naopak 8 hroznejch zápasů na jeden dobrej. Podle mě to pramení z toho, že v WWE už skoro neexistujou TOP hvězdy. Je jich opravdu jen zlomek a ze stále nově příchozích "hvězd" je mi spíš smutno!!! A ono taky vytváření nových feudů a nepakování se,dá zabrat. Sledoval jsem WWE pečlivě cca od 98 a tak mám pocit, že už jsem viděl asi všechno :) Btw. vraťte třeba King of the Ring!!!!(1.12.2014)

Show jako celek průměr ale Main Event na mě natolik zapůsobil, že musím hodnotit kladně. Vidět na konci zápasu wrestlera, kterej roky patří k tomu nejlepšímu co WWE má jak konečně dostal prostor místo nudných supermanů byl prostě skvělej pocit. Tenhle zápas a závěrečný debut dokázali udělat ze Survivor Series vydařenou show.(24.11.2014)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Edge of Revolution“ od Nickelback. (TheSpearCZ)