Reklama

Reklama

Plot

Trailer

Zac a Eva žijí se svými rodiči na statku izolovaném od okolního světa. Když jejich matka vážně onemocní, sourozenci začnou odkrývat temná rodinná tajemství a odhalují své nadpřirozené schopnosti, což by mohlo celou rodinu rozdělit. Sourozenci Eva a Zac žijí odříznuti od společnosti na odlehlém statku, kde jsou izolováni od okolního světa obrovskou zdí. Jakmile ale začnou objevovat své mimořádné, potenciálně nebezpečné schopnosti, vyvstane otázka: snaží se je otec chránit před světem, nebo jim brání dostat se ven? Tento originální sci-fi hlavolam nabízí překvapivý, podnětný pohled na pouta, která drží rodiny pohromadě, a tajemství, která je naopak rozdělují. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Nálepka Sundance variace na Vesnici k tomu i docela sedí. Je to pomalé, ale po stránce atmosféry lahůdkové. Thriller mixnutý s lehkými sci-fi prvky stojící především na souhře obrazu, zvuku a perfektních hereckých výkonů. K plné spokojenosti mi chyběl snad jen méně schematický scénář, ale finální scéna za tónů tracku, který jsem měl shodou okolností po celou sledování v hlavě a který k celému filmu padne jako prdel na hrnec, to vynahradila. ()

slunicko2 odpad!

všechny recenze uživatele

Pomalé a nudné a to tak, že velmi. 1) Nad izolovaným statkem v opuštěné krajině severní Karolíny se vznáší opar tajemna. Občas něco probleskne, ale nedává to hlavu ani patu. Postavy neprocházejí žádným vývojem, divák se nic nedozví a film končí. Jedinou změnou oproti začátku je menší počet aktérů. 1) Nevidím žádný důvod, proč film sledovat po druhé - herci, prostředí, kamera, režie. Vlastně teď už nevidím ani důvod, proč film sledovat poprvé. 3) Andrew Droz Palermo (jindy též kameraman, dělá videoklipy) svou scénáristickou i režijní celovečerní prvotinu prostě nezvládl. 4) Příběh, lze-li ten sled nesouvislých scének tak nazvat, mi hodně připomíná film Vesnice. ()

Reklama

jhr 

všechny recenze uživatele

Velice zvláštní film. Má to zajímavou atmosféru, ale hlavně kvalitní obsazení v podobě Kiernan Shipky a Timothéeho Chalameta, kteří oba odvádí nadprůměrný výkon a je vidět, že mezi sebou mají velmi silnou chemii. Naopak největší slabinou je nedotažený scénář, který by si zasloužil výrazně dopilovat. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Víceméně průměrný režisérský debut talentovaného kameramana (což ale na filmu také není moc znát - Palermo se měl opět chopit spíš kamery, než okupovat režisérskou sesli). Zvláštní klon X-menů naroubovaný na životní styl téměř amišovské komunity okořeněný poetikou amerického nezávislého filmu...ale rozhodně je to příslib do budoucna, na další film A. D. Palerma jsem rozhodně zvědav... PS: Teprve dodatečně mi došlo, že ,,Plot" je český distribuční název a že nejde o ,,Spiknutí", v kontextu filmu by mohl klidně fungovat i onen původní anglický význam... ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Podľa popisu som si vravel, že akú skvelú a pozoruhodnú mystery-fantasy-dramu som našiel, no napokon som sa tešil zbytočne. Jediné čo na tom bolo pekné, bola asi jedine tak tá kamera (za ňu 1*). Ale inak? Na to aký to malo dobrý základ, tak po dejovej stránke to bolo úplne slabé (inými slovami, uspávalo ma to), a v konečnom dôsledku človek ani nechápe čo sa tam občas deje. Aspoň na záver som čakal nejaké vyvrcholenie, ale ani to nič. Tak neviem či to bola len moja nepozornosť, alebo fakt to bolo také "do stratena". ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama