Kung fu Yoga

• Indie कुंग फ़ु योग (více)
Trailer 1

Dva profesoři se spojí, aby našli ztracený poklad, a podniknou dobrodružství, které je zavede do tibetské ledové jeskyně, do Dubaje i do horského chrámu v Indii. (Filmbox)

Trailer 1

Playman odpad!

Proč Jackie? Proč? Scéna se lvem v autě je pro mě největší wtf, co jsem letos viděl. A že jsem viděl hodně sraček. A následná scéna, kdy se lev vybleje a pak se ve svejch zvratkách válí a rochní neni o moc lepší. :) Závěrečné bollywoodské taneční vystoupení s Jackiem v hl. roli je už jen taková třešnička na dortu. :) Jackie je prostě sellout, to nejde říct jinak, zaprodal všechny hodnoty co měl, aby se stal králem Číny. No aspoň bude mít přepychovej důchod. ()

kaylin

Jackie Chan sice stárne, ale v některých jeho kreacích to není ještě tak vidět. Přece jen je ale patrné, že má na plátně méně prostoru a dává ho spíše ve prospěch nové generace, která má možná také čím zaujmout. Snad nejen tanečními čísly. Dobré akční scény, vizuálně hezké a hlavně skvělá počítačově animovaná zvířata. ()

LangiJ

Skvěle jsem se při téhle dobrodružné honbě za pokladem pobavila. Sice to není žádná super bomba a ne každému se to bude líbit, ale jako pohodovka na oddechnutí/vypnutí to u mě fungovalo. Když pominu ten strašný začátek, který mě při prvním koukání celkem vyděsil, nemám k tomu žádné výhrady. Mám ráda filmy o hledání pokladů, řešení záhad, takže dějem mi to hodně sedlo. Navíc se to odehrává v zajímavém prostředí (podzemní ledová jeskyně, dubajský luxus, indické chrámy), takže se na to pěkně kouká. Je tam i několik dost vtipných scén - na honičku se lvem v autě asi dlouho nezapomenu. No a na konci zaujal i taneček :) Přeloženo. ()

mortak

Tři hvězdy jsou až moc na levnou produkci se špatnými digitálními triky vykrádající přiznaně Indiana Jonese. Oproti o rok staršímu průšvihu Skiptrace tu ale Chan kope a mlátí bez zběsilého stříhání. Ano, pomáhají mu triky, přiznaně se akce zrychluje, jenže já budu šťastný jak blecha, když budu moci v pětašedesáti trsat a kopat jako on. A vlastně když to srovnám s českými filmy - krásná Disha Patani se tu pere a ukazuje fyzičku (ty přemety okolo Chana nemají chybu), zatímco české herečky povětšinou ukazují prsa. Je to prostě příjemná zábava a docela chápu, proč je to Chanův nejvýdělečnější film v Číně. ()

Rominator

Archeolog Jack (Jackie Chan) a Ashmita (Disha Patani) vedou čínsko-indický tým, který má najít ztracený poklad Magadha... Úvodní čtyřminutová akční scéna, která byla kompletně CGI, byla absurdní. Člověk si v ní omlazeného digitálního Jackieho ani pořádně neužije. V průběhu filmu se ještě objeví digitální vlci, lev, hyeny a hadi. K tomu lepšímu patří nápisy CALL ME LITTLE JACKIE / DO NOT TEASE THE CAT na samolepce. Jackie si v tomhle filmu vybral svoji slabší chvilku, protože akci i humor zvládne navzdory věku lépe. Jackie Chan byl jedním z výkonných producentů. Jako akční choreografové mají v závěrečných titulcích kredit Jackie Chan, Stanley Tong, Wu Gang a JC Stunt Team. Lee In Seob má v titulcích kredit jako (nejspíše Jackieho?) Stunt Double. Kung Fu Yoga navštíví zajímavé lokace, animace je dobře udělaná, ale stále jsem měl dojem, že tohle není Chanův film. Jsou to tři hvězdy s odřenýma ušima. HODNOCENÍ 50% ()

• Závěrečnou píseň „Endless Love“ nazpívali Jackie Chan a čínská chlapecká skupina M.I.C. (Rominator)