Zápletka (studentský film)

Entangled

(festivalový název)

Animovaný / Krátkometrážní / Drama

Česko, 2014

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (5)

Jedna z nejlepších stop-motion animací, co jsem za poslední dobu viděl, navíc doplněná o perfektně padnoucí ohudebnění, která dokonává skvělou atmosféru. Hlavními postavami jsou tu dvě květinové bytosti z drátků, kterým jejich milostné zapletení napadá jakýsi zákeřný cizopasník - zní to dobře a dobré to je, tedy pokud si odmyslím finále, které mi svou zbytečnou deus ex machina-titýdou navozuje trudnomyslnost. PS: v tomto filmu se nevyskytuje ani jeden záběr na kytky bliznu, tudíž je mládeži přístupný!(6.2.2016)

Originální prostředí, originální hrdinové, originální zápletka (což je ostatně ideálně padnoucí název).(23.5.2015)

Botaniculoidni minimal loutka s nadhernym vytvarnem a precizní animací. Zvláštní pozornost věnujte v titulkách inspiračnímu zdroji.(30.1.2015)

Viděno v rámci IShorts v Bio oku u příležitosti křestu DVD IShorts vol. 4. Připomíná Botaniculu.(30.1.2015)

Po technicke strance skvele, vizualne nadherne, pribeh fajnove graduje. Proste vyborny kratas.(13.6.2016)