Reklama

Reklama

The Last: Naruto the Movie

  • Japonsko ザ・ラスト Naruto the Movie (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Čtvrtá světová shinobi válka dopadla pro spojenecké vesnice dobře, takže se Naruto pokojně navrátil zpět do Konohy. Na odpočinek však nemůže mít ani pomyšlení, protože se začnou dít podivné věci okolo Měsíce. Věci, které je nutné neodkladně vyřešit, neboť pokud se tak nestane, čeká planetu Zemi zkáza. Naruto tak čelí své největší zkoušce a to nejen jako ninja, ale také jako někdo, kdo se musí naučit opětovat lásku Hinaty Hyuugy. Dívky, která je mnohem důležitější, než se na první pohled může zdát. (P. J. D.)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (31)

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

NaruHina tým. Cameo jedné postavy překvapivě potěšilo, závěrečný souboj byl obstojně vymyšlený, ale byl to spíš takový ten souboj založený na síle, než na strategii a ty jsem měl na Narutovi raději. Ale tu šlo opravdu jen o to dlouho, předlouho očekávané naplnění Hinatiny tužby po Narutovi (sakra, to zní jak z nějaké telenovely :), a to tu bylo podáno hezky emotivně a příjemně melancholicky. A nevinně, samozřejmě Hinata a nevinnost, to patří k sobě. Bylo taky hezké vidět všechny ty postavy po docela dlouhé době, vzdal jsem to už před nějakou dobou. Takže nostalgie byla přítomna. Ale nemůžu si pomoct, i tady bylo cítit jisté Kišimotovo vyčerpání, Minata a Kushinu jsem onehdy dávno prožil ještě mnohem intenzivněji. No, stále je tenhle film jediný z filmů ze světa Naruta, které má smysl vidět, to něco málo znamená. A že je to taky ta rozlučka, až mi teď slza ukápla. ()

CarnTheNunya 

všechny recenze uživatele

Nooooooo, tak The Last zaručeně porazil Road to Ninja. Toto je film, jenž bych si rád nejlépe užil v kině. Jako jediný z Narutovských celovečeráků je tenhle v rámci příběhu canon, což dělá tenhle film taky o dost napínavějším snímkem. Hudba, vizuál, prostě o všem můžu napsat a říci, že je zde kvalitní a naplno jsem si to užil.  Je super, že má tenhle snímek stopáž aspoň blížící se dvěma hodinám, protože kdyby to bylo jen kolem hodiny, tak by v tom ději byl neskutečný bordel. Rozhodně si tenhle celovečerák pustím víckrát! ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Tak pro člověka jako já, co s Narutem definitivně skončil loni v Listopadu, kdy si přečetl poslední kapitolu mangy (a s anime Shippuden skončil někde u dílu 300 protože už opravdu nedával všechny ty šílené fillery) je tohle taková docela pohodová záležitost, co mi doplní trochu děje do té mezery mezi poslední dvě kapitoly mangy. Příběh filmu není nijak světový a je to spíš romantika těžkého kalibru, takže se to asi bude líbit děvčatům a nejspíš i fandům ústřední dvojice a pro ty ostatní? Pokud jste fanoušek série, tak je to pro vás asi povinnost, ale pozor - Pokud se ještě potýkáte se seriálem a nečetli jste mangu a tedy nevíte jak to dopadne, nebo spíš s kým Naruto skončí, tak se na tohle zatím určitě nedívejte... ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Když jsem si to pustil, tak jsem si uvědomil, že jsem vlastně neviděl jediný díl anime ani žádný film. Naruta znám jen prostřednictvím mangy, která si u mě postupně vydobyla dobré postavení a mám tuto mangu rád. Film mě překvapil, jak má výbornou romantickou i akční rovinu, což jsem v případě Naruta nečekal. I jako nefanoušek tohoto anime jsem se bavil. ()

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Poslední a bohužel ne zrovna výborný film, který má definitivně uzavřít Narutův příběh. Nemůžu si pomoct, ale celé to na mě působilo jako brutální filler ... vše je tu strašně generické a ta jediná důležitá věc je tu vecpaná strašně na sílu. Nevědět, že je to opravdu poslední film, a že se na něm podílel i Kishimoto, tak mám za to, že tu máme další průměrný fillerovský Naruto film. Ale tak za chvíli je tu stejně Boruto, tak bych to s tím definitivním koncem neviděl zase až tak drasticky. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (7)

  • Šaty Hinaty jsou při prvním svatebním pokusu černé. To proto, že je to v Asii barva radosti a štěstí typická především pro japonské svatby. (P. J. D.)
  • Tento film je prvním snímkem, v němž se objeví Hatake Kakashi jakožto šestý hokage. (P. J. D.)
  • Jediný Narutův film, kde má hlavní roli romance. (3T)

Reklama

Reklama