Reklama

Reklama

Hon na ruského tygra

(TV film)
  • Velká Británie Hunt for the Russian Tiger
všechny plakáty
Dokumentární
Velká Británie, 2012, 53 min

Hrají:

Chris Morgan

Obsahy(1)

Britský ekolog a průzkumník divočiny Chris Morgan sleduje velké dravce v nejdivočejších a nejodlehlejších místech na Zemi a nyní čelí svému doposud největšímu úkolu - najít a natočit sibiřského tygra žijícího divoce a volně v ruských lesích Dálného východu. Dlouho se myslelo, že je nemožné natočit největší kočky na Zemi v přírodě. Ale pak se po letech strávených v lesích objevil korejský kameraman Sooyong Park s několika mimořádnými záběry. Nikdo ničeho takového dříve nedosáhl a ani od té doby. Aby získal své pozoruhodné záběry, Sooyong strávil roky sledováním tygrů na jejich obrovských územích. Při setkání se Sooyong Parkem se Chris dozví, jak tygry našel, a brzy pochopí obrovskou nesmírnost toho, čeho Sooyong dosáhl. (Viasat)

(více)

Recenze (2)

Isfio 

všechny recenze uživatele

Dokument je viac menej o chlapovi, ktorý si vyvŕtal dieru do zeme, a v tej diere čakal na tigrov. Tých tigrov je v dokumente veľmi málo. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele

Zajímavý dokument, který je více o snaze zachytit tygra ve volné přírodě, i když nakonec se to podařilo jen 1 fotopasti ... Rusko je rozlehlé a chce to holt trpělivost a čas než se to podaří či spíše poštěstí ... Na druhou stranu veliký respekt před Parkerem , že vydržel více jak 5let v divočině v naprosté samotě...! Jedl jen uvařenou rýži, oříšky a sůl ... Neuvěřitelné při -30 pod nulou :/ Mimochodem tygři jsou nádherní a tak roztomilí , když jsou o samotě a ve volné přírodě... ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama