Pan Dokonalý

Pán Dokonalý

Mr. Right

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2015, 95 min

Ve své podstatě víc šílené a absurdní než komediální se skvělým Samem Rockwellem, který podobné typy hraje na jedničku a Pana Dokonalého si střihl s chutí a lehkostí. Doma je ve své roli i Tim Roth. Možná ne vždy úplně dobře fungující film jako celek, ale v jednotlivých scénách někdy bravurní, máte-li rádi černý humor a nadhled. Lehké, svižné, zábavné, i když výsledek je o něco horší než bystě čekali, protože potenciál námětu nabízí přeci jen o trochu víc. A jinak nejděsivější postava je určitě Anna Kendrick, to je teprve ta pravá šílenost. 65%(5.9.2016)

Nevím jestli za to může mé dobré psychické rozpoložení ale já se u koukání bavil, miluji černej humor a tohle mi přišlo jako mix Pulp Fiction a Mr. & Mrs. Smith . Samozřejmě že scénář mohl být o dost silnější ale jako oddychovka super. Potřeboval jsem vypnout a u téhle ztřeštěné akční-romantické komedie se mi to povedlo. Kdybych na to koukal okem samozvaného pedantského kritika, tak by to byly hvězdy asi pouze dvě a z toho by jedna byla za Sama Rockwella,Tima Rotha a rozkošnou Annu Kendrick . Ale já nechci být zapšklý pedant. PS:Někdo musí jít proti proudu :D(17.8.2016)

• BoPo

Komédia, ktorá nevie čím chce byť. Chce byť pohodová, zábavná, uvoľnená, akčná, svižná, romantická, neotrelá a vo výsledku je všetkým, ale z každého len tak trošku. Zvláštna chémia medzi ústrednou dvojicou ako tak funguje, ale celý čas som mal pocit, že kedy sa to teda už konečne rozjede, kedy konečne humor začne využívať potenciál zápletky. Tie 2* sú vlastne moc, ale 1,5 * sa udeliť nedá, takže...(19.3.2017)

Anča Kendrick je super herečka, pretože ona je v skutočnosti úplne hnusná upratovačka a dokáže to sem tam zahrať tak, že je pekná, roztomilá a my jej to všetci veríme. 70 percent; Miestami odtrhnuté od reality snáď po hranicu sci-fi, ale po celý čas ťažká pohoda. A RZA si trhol geniálnu postavu - zaňho tie bodíky na vrch(16.6.2016)

Kolikrát za život se Vám stane, že jdete do obchodu a potkáte tam týpka, kterej je nájemní vrah na útěku před jinými vrahy? Mně se to teda ještě nestalo, ale možná bych takové dobrodružství uvítala. Prostě zabitej film. Nevěděla jsem, co od toho očekávat, ale nakonec jsem se docela pobavila. Avšak mi docela vadila hlavní herečka.. normálně mám Annu Kendrick ráda, ale tady mě docela iritovala.. tedy ta postava, kterou hrála mě dost iritovala. Sama Rockwella jsem docela žrala.. ty jeho pohyby a červený klaunovský nos.. prostě paráda. Když film dokoukáte, tak zjistíte, že to až tak extra nebylo. takže za mě 3*.(26.4.2016)