poster

Pan Dokonalý

 • USA

  Mr. Right

 • Slovensko

  Pán Dokonalý

 • Velká Británie

  Mr. Right

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2015, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ywo666
  **

  Slabota. Film dosť trpí na šibnuté postavy, ktoré sú bohužial otravné. Rockwellovi som toho super agenta vôbec neveril a jeho absurdné schopnosti robili miestami z akčných scén frašku. Príbeh je o ničom. Vtipov tu je na komédiu málo. Film mal potenciál, ale vôbec nebol dobre zvládnutý. Lebo keď vám už aj ultra rozkošná Anna Kendrick lezie na nervy, niečo je zle. Naopak najlepšia postava je Steve. Dávam dve sklamané hviezdy.(7.8.2016)

 • tom.nosek
  ****

  Hodně, hodně jiná romantická komedie... První polovina je spíš akční komedie, druhá polovina pak trošku ztrácí tempo a začne to být větší romanťárna. Sam Rockwell hraje svou klasickou postavu, tedy naprostého podivína a šílence. Anna Kendrick tu pak není za cílevědomou ženu jako obvykle, ale spíš za typickou ženu romantických komedií. Tim Roth a jeho jižanský přízvuk je super! Prostě kdo má rád akční komedie a romantické filmy... a je do toho všeho trochu ujetý... ten si tu to svoje najde. Protože Mr. Right má příběh, má lásku, má akci a má i humor.(26.7.2016)

 • tlesk
  ***

  Není to tak zábavné a vtipné, jako například letošní Správní chlapi, ale stále se jedná o velmi povedenou záležitost, jež je rozhodně jedním z těch lepších snímků, které můžete momentálně v našich kinech vidět. Filmu vévodí dokonale sehraná a obsazená ústřední dvojice, jíž zdatně sekunduje bezpočet větších i menších rolí. Zápletka okolo „polepšeného“ hlavního hrdiny, sledovaného kolegou „agentem“ a mafií možná působí na první pohled mírně šablonovitě, ale přesto film jako celek působí svěže a natolik odlehčeně, že mu to zkrátka odpustíte. Více zde: http://nafilmu.cz/2016/07/recenze-pan-dokonaly-2016/(13.7.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Pan Dokonalý je podivný film, nicméně jako letní jednohubka vlastně proč ne. Max Landis napsal sice opět křečovitý a kýčovitý film až hrůza, nicméně díky sympatickému obsazení a několika příjemným momentům to vlastně ani tak nevadí. Pan Dokonalý je zkrátka zajímavým mixem komedie, romance a slušné akce v tak trochu videobéčkovém balení, které v záplavě průserů poslední doby působí poměrně osvěžujícím dojmem. Takže ve výsledku proč ne.(9.7.2016)

 • Rhod
  ***

  Svetaborné to teda nebolo, ale celkom dobre to aj pobavilo, dokonca aj nový nápad na akčný film, ktorý som ešte nevidel, čiže aj zaujalo, malo to aj prvky akčné a a romantické. Annu Kendrick ja až tak veľmi nemusím, ale vôbec mi to v tomto filme nevadilo a v pohode som ju prekúsol. Podľa konca si myslím, že možno niekedy v budúcnosti by sme sa mohli dočkať aj 2. časti, ale to by sa už možno veľmi podobalo na Mr. & Mrs. Smith. Uvidíme.(20.4.2016)