Reklama

Reklama

Agenti Dementi

  • Španělsko Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo (více)

Obsahy(1)

Mortadelo a Filemón (Agenti dementi) jsou ti „nejcennější" superšpióni T.I.A. (Tajné vládní agentury) povoláni k tomu řešit zločiny, které žádný jiný agent nevyřeší... nebo spíše zpackat situace tak, jak to nikdo jiný nedokáže. Aby bylo zřejmé, jak těžké je jejich poslání, Mortadelo a Filemón využívají převleky stejně tak jako bizarní a dost často nepoužitelné nápady, které spolu s jejich originálním ostrovtipem zvrátí misi v bláznivé dobrodružství, které ve světě zločinu nemá obdoby. (Intersonic)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

Sarcasmgirl 

všechny recenze uživatele

Distributoři animáků už zřejmě zapomínají pro koho ty animáky točí. Kdyby ty postavičky za každé sprosté slovo daly do kasičky bůra, mohl by za to jet průměrný Čech na týden k moři. Demetními scénami přeplácané, až to ztrácelo vtipnost a vtipy, které pochopí jen intelektuállní fajnšmekři. 1* za ženskou, co mi připomínala Holinu Obrowskou. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Nečekaně skvělá pecka, která mě velmi příjemně překvapila. Celou dobu jsem se výborně bavil a nevadil mi ani český dabing, který je zde velmi podařený. Animace je výborná a film je nabitý pozitivní atmosférou a záplavou skvělých fórů, které zabaví i dospělý doprovod dětiček v kině (po pravdě si myslím, že dětský divák nemá šanci pochopit ani polovinu vtipů v tomto filmu, navzdory tomu, že distributor film cílí v první řadě na něj). Tahle akční komedie se závratným tempem se podle mě hodně povedla a budu sám zvědavý, jak si povede v konkurenci s dalším evropským animákem Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek, který jde do kin o týden později. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nie veľmi vydarená verzia populárneho komiksu. Agenti dementi v španielskom podaní sú síce zábavní a vizuálne naozaj na vysokej úrovni, ale dosť stupídnym dejom a veľmi tlačeným humorom tento snímok zrážajú do priemeru, čo je dosť škoda vzhľadom na námet. A ani pre deti to nemusí byť až také terno. Preto za mňa len podpriemer. 45 % ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Počítačově animovaný celovečerák navazující na masivně populární sérii španělských komiksů ze série Francisca Ibáñeze Mortadelo y Filemón, která je relativně známá u jedné generace českých čtenářů díky německým vydáním pod názvem Clever & Smart, která se sem dostávala na začátku 90. let. Stejně jako výchozí komiksy i film přináší humor plný dvojsmyslných narážek, sexismu, přímočaré vulgarity a hrubozrnného slapsticku. Vidět to před dvaceti lety, byl bych asi nadšen, ale dnes je to spíš jen barometr toho, jak moc člověk z určitých věcí vyroste a že některé oblíbené věci z dětství si už v dospělosti nevychutná. PS: S českým názvem "Dementi v animáku" se fakt někdo vycajchnoval aneb dementi v distribučce. ()

kostej_ 

všechny recenze uživatele

Humor je poněkud španělsky specifičtější, ale pokud máte rádi Clevera & Smarta (jak se jmenovali v našem překladu komiksu), určitě si přijdete na své. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Mortadelo a Filemón jsou hlavní hrdinové jednoho z nejpopulárnějších komiksových a posléze i televizních seriálů, vydávaných a vysílaných v desítkách zemí. Jejich otcem je spisovatel a výtvarník Francisco Ibáñez a poprvé se představili v roce 1958 v dětském komiksu „Pulgarcito". (Zdroj CinemArt)

Reklama

Reklama