Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • slunicko2
  ***

  Novoromantický pohádkový horor s gotickým nádechem. 1) Uhrančivým, jak uvádí HBO Europe, bych seriál nenazval, ale kouká se na něj docela pěkně. 2) Pokus o horor ovšem nepřekročil hranice teenagerského prostoru. 3) Přitažlivý 30letý Sebastian Jessen (Sebastian), kterému úsměv moc nesluší, mě ale spolehlivě udržel u obrazovky.(23.7.2017)

 • Gogo333
  ***

  Na seriál jsem narazil náhodou, když sem se uklikl v názvu u podobně jmenujícího seriálu. Popis mě zaujal a tak jsem to zkusil. Obavy, že půjde o další Stmívání se naštěstí nevyplnily a seriál rozjíždí tajemný příběh. Hlavní duo jsou něco jako upíři, akorát když si cucnou trochu víc, tak se z dotyčného stane popel. Herecky pro mě neokoukané, příběhově slušné, potěšilo, že tvůrci se toho nebáli a trošku přitvrdili i když druhé True Blood se nekoná (priorita je stále asi mladší divák). Trošku mi vadilo, že je to tak strašně tmavý a hodně se toho odehrává i v noci a není moc vidět.(16.4.2018)

 • Clowers
  ****

  Určitě vřele doporučuji.. kdo máte rádi fantasy a trochu tajemství.. perfektní seriál, super jednohubka, hlavně ukončená.(23.12.2017)

 • salome
  ****

  Tmavost mě taky vadila, někdy nebylo vidět nic, občas působil jako bečko ale ve výsledku líbila originalita,zápletka, horor pro náctileté. Pro nás starší prima oddechovka.(12.10.2019)