poster

The Effects of Blunt Force Trauma

 • Kolumbie

  Blunt Force Trauma

Akční

Kolumbie, 2015, 97 min

Režie:

Ken Sanzel

Scénář:

Ken Sanzel

Producenti:

Jeff Rice

Střih:

Matt Mayer
(další profese)
 • karaks
  ****

  Hodně velký překvapení a tady hodně podceněněj film. Výborně natočený i zahraný a i když střílečky maj atmo, tak o střílení tu fakt nejde. Vztah Freida & Kwanten má koule a poetiku, výborný, nepolopatický dialogy, takovej malej drahokam. Akorát se obávám, že se trochu míjí se svým publikem, jako akčňák je to moc art, a pro artisty je to béčko. Pro mě ale objev. Jsem zvědav, co dá Ken Sanzel dál.(10.12.2015)

 • dopitak
  ***

  Až na konci jsem pochopil, že všechno to tasení, vestování a chlastání bylo jenom jako předskokan toho, aby nám velký Michey mohl ukázat svoje dokonalé stařecké tělo! Námět stojí za houby, protože ani feťák před poslední šlehou by nebyl ochopný akceptovat risk, že mu nějakej neumětel ustřelí kebuli, koule nebo koleno, bez ohledu na to (ale to už hodně šťourám a je to zbytečný), že když se člověk hýbe, ani ze dvou metrů se mu nemusíte trefit do trupu, a to ani nemusí mrskat rukama. Uznávám ale, ale umělecký dojem tu je, například záběr s červeným autem, domečkem a louce a kopci, dal někomu práci. Freida až na kravskej kruh v rypáku pořád rajcovní mrcha, ale ta motivace, ta motivace všech postav dostává na prdel. Za tři s namoženejma vočima.(9.12.2015)

 • Wacoslav1
  **

  Chceš tasit? No tak nejdřív jsem si podle názvu myslel, že někdo natočil film o Bluntmanovi. Pak jsem zahlédl logo voltage pictures a dostal oprávněné obavy. Každopádně dal jsem tomu šanci a dostal jsem fakt docela netradiční a ne úplně špatnej film, ale nepobral jsem konec. SPOILER jako postaví se proti sobě, vystřelí a titulky? Možná to měl být revoluční minimalizmus jaký tu ještě nebyl aneb k natočení filmu stačí holka a pistole? No nevím někomu možná mě ne. Jo a Mickey Rourke už by měl hrát maximálně tak muže se stříbrnou maskou v příští Mačetě, aby mu nebylo vidět do ksichtu. ten konec prostě debilita jinak bych ty 3* možná i dal.45%(12.11.2015)

 • Hapretor
  *

  Jen mě zajímalo, co tady bude vyvádět Ryan Kwanten a Miki Roura. Ryan hraje sterilně, total nezajímavou postavu v total nudnym ději, který směřuje odnikud nikam ... konec to vše ještě zhoršil - ale aspoň teď už na tutty vím, že Miki Roura ač má na svůj věk postavu víc než solidní, tak má ksicht jak opice - je mi ho líto - měl by natočit dokument "Plastiky v Hollywoodu - aneb jak se z fešáka stala obluda podobná opici" - a do normálního filmu se už nesrat. Howg!(15.11.2015)

 • Morholt
  ****

  Vlastně western, ve kterém se hlavní hrdina skrze jednotlivé souboje prostříli až k tomu hlavnímu a nejlepšímu pistolníkovi. Má to atraktivní vizuál, netradičeně pojaté souboje, sympatickou dvojici hrdinů a i trošku romantiky. Takže celkově příjemné překvapení. Jen bych se někdy rád zeptal Mickeyho Rourkea, jestli chtěl po těch plastikách vypadat fakt takhle. 70%(10.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace