Salala Mobiles

• Indie സലാല മൊബൈല്‍സ്

Aljak

Scenár bol v podstate fajn a zápletka zaujímavá. Ale to prevedenie bolo veru priemerné a bohužiaľ to ťahalo celý film dole. Námet bol svojim spôsobom originálny, ale logika v tomto filme veru vôbec nefungovala. Vôbec nechápem Afsalove zmýšľanie. To že odpočúval Shananu, to je samozrejme pochopiteľné, ale načo by mal niekto potrebu počúvať rozhovory úplne cudzích ľudí? Keby to aspoň malo nejaký účel, ktorý by spestril dej (ako napr. tie peniaze na operáciu), tak to by som len a len uvítal. Ale celé mi to napokon prišlo ako premrhaný potenciál. No a ten záver, to bol už posledný úder voči logike. Škoda, malo to na viac - ale aj tak 3* (najmä za námet). ()

Andrea1717

Prostý príbeh o mladom nesmelom mužovi Afsalovi a jeho láske Shahane. Afsal vlastní malý obchod s mobilmi a jedného dňa uvidí oproti svojmu obchodu na zástavke dievča do ktorého sa okamžite zamiluje, ale nenachádza odvahu jej to povedať. Pri nákupoch pre svoj obchod získa program, ktorým môže odpočúvať telefóny svojich zákazníkov ktorým cez SMS pri dobíjaní kreditu program pošle. A tak sa dozvedá rôzne veci o ľuďoch a nakoniec aj o svojej láske Shahane. Začne po ňom pátrať polícia ale nakoľko nikoho nevydiera ani informácie nijako nevyužíva nedokážu do odhaliť až kým ho neudá kamarát, ktorému sa tiež Shahana páči, ale tá ho odmietla. Ako všetko skončí ? Milý príbeh, prostý, jednoduchý nútiaci k zamysleniu... s niekoľkými veľmi peknými piesňami. ()