poster

Pravdivý příběh herečky

 • USA

  The Brittany Murphy Story

Životopisný / Drama

USA, 2014, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pythonator
  odpad!

  Stpidní televizní zpracování s mizernými herci, jaké by nevyhrabali ani na Hallmarku Chudák Brittany. Tohle jí jako pomník opravdu stavět nemuseli. A taky chudák Amanda Fuller. Teď se jí lidé budou smát, že je v porovnání s Brittany ošklivá a hrozná herečka. To byl trestuhodný výběr hlavní role, protože hlavní postava vám nepřipomene Brittany ani po dvaceti pivech. Kdyby točili podobné nezáživné kokotiny pokaždé, když někdo známý umře, tak by se na to mohl založit speciální kanál. Kanál pro kanální filmy.(12.7.2018)

 • Aknah
  **

  Tohle má být pocta/ohlédnutí za americkou talentovanou herečkou? Ta se musí v hrobě obracet...polovina úspěšných filmů nebyla zmíněna, o hereckých výkonech ani nemluvím a zdlouhavý konec byl prostě už tak nudný, že jsem marně hledala emoce...(13.7.2018)

 • hous.enka
  **

  Průměrný film o zajímavé herečce s mizerným obsazením,špatným scénářem bez špetky gradace a hlavně ta hallmarkovská atmosféra to úplně ničí. Souhlasím s tvrzením, že Brittany si tohle nezasloužila.(25.3.2016)

 • Patw
  odpad!

  Tohle je reklama na velmi špatné herectví. Herci nehrají, jen odříkávají nějaký text. Nedivím se, protože i ten recitující text stál za nic. Tohle opravdu vzniknout nemělo. Brittany Murphy si tohle nezasloužila.(27.3.2016)

 • Lovely.Bones
  *

  Tohle si Brittany opravdu nezasloužila! Cílová skupina tohoto filmu je 35-ti letá žena, která netuší, kdo to je Brittany Murphy, je dopoledne, dítě je ve škole a žehlí. To je ideální příležitost. To by ovšem musel mít tenhle film vůbec právo na existenci. Filmaři vůbec nekontaktovali rodinu Murphyové, pravděpodobně ji ani neznali. Protože castingové rozhodnutí, to se opravdu ještě nevidělo. Když si dáte do googlu "the brittany murphy story casting" a zadáte obrázky, zažijete mnohem větší zábavu, než sledováním tohoto filmu. Musím to ale hodnotit jako film, a ten je z technického hlediska solidní televizní podívaná. Proto ta jedna hvězdička. Pokud ale máte tušení, kdo to Brittany Murphy byla, ta tohle opravdu ne...(25.3.2016)