Oslava v Ledovém království

• USA Frozen Fever (více)

Ve filmu Oslava v Ledovém království (Frozen Fever) se chystá oslava Anniných narozenin a Elsa s Kristoffem jsou rozhodnuti zajistit, aby se jednalo o tu nejlepší oslavu vůbec. Když se ale Elsa nachladí, mohou její schopnosti ohrozit víc než jen samotnou oslavu. (Falcon)

T2

rozkošné a roztomilé, bláznivá jazda ako sa patrí na krátky film, opäť to dalo zabrať brániciam, mini snehuliaci bodovali /100%/ ()

Jara.Cimrman.jr

"Chci si užít narozeninové kýchance." Kýchání sněhuláčků bylo parádní, ale jinak mě tato zpívaná oslava opětovně připomněla, že nejsem žvatlající růžová princezna a proto bych měl hodnocení těchto animáků přenechat povolanějším. ()

Ainy

Tak Oslava, jako předfilm Popelky, opravdu mile potěšila. Tvůrci dostali kopec srandy do pouhých sedmi minut. Byla to pecka :-) ()

Jezinka.Jezinka

Narozeninová párty, když už se koná, má být veselá, hravá, barevná, plná sobů a s taaaakhle velkým dortem. Nenávidím sněhuláky. K Olafovi přibyl Mrazík, Zmrzlík, Sněženka, Křehulka, Pankrác, Servác, Bonifác, Mrazilka, Chlaďulka, Křupinka, Ledovka, Kra, Severka, Polárka, Studilka, Zmrazil, Námraza a to nemluvím o těch, jimž nemůžu přijít na jméno. Jako reklama na Coldrex to je zábavné. ()

kulyk

Pjinčežna má najoženiny. Kjávovna pak pšání jediný. Upožádat oflavu, dojt i dájky pjo kjávu. Stvůry z Ledového království hlásí comeback v sedmiminutovém, na první pokuk téměř nekonečném, díle. A co teprve, když se to nějaký tříletý satánek rozhodne pouštět ve smyčce. Přesto je oproti původnímu filmu vidět jistý kvalitativní posun směrem kupředu, neboť zde přímo rezonuje sladká možnost, že jedna z arendellského establishmentu zcepení na rupturu nosních dutin! ()

Shakers

Škoda, že to nenatiahli na 20 minút ako býva zvykom u iných slávnych značiek. Takto sa sem príbeh ani nedostal, ale celý kraťas je len jedna veľká spievanka o narodeninách, ale podarená. 80% - 4* ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jelikož mne pro mnohé animovaný kult Ledové království moc neoslovil, je jasné, že mě kdejaký krátkometrážní sequel moc neosloví, stejně tak, jako u této oslavy. ()

Slarque

Kýchání bylo chvíli vtipné, ale na sedm minut ti legrační sněhuláčci přece jen nestačili. A nic víc tu prakticky není. ()

Stanislaus

Krátkometrážní animovaná jednohubka k Branaghově Popelce, která se nese v podobném duchu jako celovečerní Frozen. I když ústřední píseň pokulhává za úžasnou "Let It Go", tak i přesto je se na co dívat, a navíc, kdo by si neoblíbil malé sněhuláčky. ()

hansel97

Je neuvěřitelné kolik vtipu a "frozenovské" atmosfér se tvůrcům do těch 7 minut podařilo nacpat. Těším se díky tomu na Frozen 2 ještě asi tak o 10000000% víc, tohle mě přesvědčilo o tom, že jako jeden z mála filmů má Frozen důvod pokračovat, ale nevím, jakou zápletko do velkého filmu vymyslí. Snad to nezničí. Byla by to škoda. ()

maddy

Nakoľko fenomén Frozen ide úplne mimo mňa a aj samotný animák považujem iba za priemerný kúsok (3*), tak ani tento kraťas na mňa nijako nezapôsobil a oproti celovečernému filmu musím tým pádom z hodnotenia ešte ubrať. Opäť sa totiž potvrdzuje iba to čo mi vadilo už vo Frozen a teda lacné pesničky a infantilný humor. Ja sa skutočne neviem zasmiať na kýchajúcej princeznej a skákajúcich snehových guliach. Pre deti do sedem rokov určite fajn, no ja som z podobných rozprávok už vyrástol. Oveľa radšej si totiž pustím animák od Pixaru – napríklad taký vynikajúci Up a jemu podobné, než čokoľvek z Frozen sveta. Pretože ani Frozen Fever nie je nič iné než päť minútová nechytľavá pieseň s kýchajúcou princeznou a poskakujúcimi malými snehuliakmi, ergh. Pre mňa bez jediného vtipu, jediného nápadu alebo jedinej zaujímavej scény. ()