Štyri kamarátky Tina, Jordan, Kathy a Stephanie sa vydajú na opustenú chatu uprostred lesa. Myslia si, že ich čaká neobmedzená zábava, ale hneď počas prvej noci sa presvedčia o tom, že tento výlet nebol zrovna najlepší nápad. Záhadná bábika ich celý čas sleduje a čoskoro nájdu nahrávku, ktorá poukazuje na zlo nachádzajúce sa v stavbe. Rýchlo sa potvrdí, že chata je plná duchov, ktorí neplánujú nechať niekoho odísť. Podarí sa dievčatám odtiaľ uniknúť? (Marceloo)

Marceloo

Štyri kamarátky sa vydajú na opustenú chatu uprostred lesa. Myslia si, že ich čaká neobmedzená zábava, ale hneď počas prvej noci sa presvedčia o tom, že tento výlet nebol zrovna najlepší nápad. Chata je totiž plná duchov, ktorí neplánujú nechať niekoho odísť. - Jediná vec, ktorú musím pochváliť, je to, že počas celého hororu sú nastavené strašne hlboké basy, čo je pre milovníka hardstyle music akým som ja obrovský pôžitok. Ďalej už to pokračuje ako podpriemerný horor. Tomu sa vôbec nečudujem, keďže to vytvorili kamaráti ludí, ktorí vydali horor The Ouija Experiment II, ktorý patrí k najhorším hororom, aké som kedy videl. Aj v tomto horore zrejme tvorcovia nevedeli, či majú skôr vsadiť na duchov, alebo na nejaké monštrum. Niektoré dievčatá sa tam vždy objavia, potom na pár minút zmiznú, aby sa za chvílu zase objavili. Celé to pôsobí velmi zmätene a na priehladnosti tomu ešte uberá aj fakt, že sa takmer všetky scény odohrávajú v tme. Za poslednú scénu po titulkoch musím ale pridať ešte jednu *. ()

George Stobbart

4 p*če na chalupe a aký strašný bordel z toho vznikol... Mohlo to však byť aj horšie; napr. keby ich tam bolo 5. Prekvapila bizarná hudobná vsuvka okolo 55. minúty, ktorá to trochu oživila, po čom som to dopozeral bez väčšej ujmy než som čakal. Moje hodnotenie je teda o to vyššie. ()

ARI50

Čtyři kamarádky co ze začátku ze sebe dělají jak nejsou sexi a ve finále jdou na chatu bez chlapů, ženy hloupé nudné, příběh slabý. Jediné nechutné či nepříjemné bylo řezání jazyku jinak prostě nuda, těžká, kamera, otřesný pohled. ()

corpsy

Najprv by trebalo tvorcom nakopať rite za to, že 95% filmu nieje nič poriadne vidno. Forma je hrozná. Neoriginalitu, som si potom už ani radšej nevšímal. Mišmaš, kde v podstate neviete o čo sa jedná, hlavne len nech to hučí ( v hojnom počte použité ruchy a zvukové efekty ). ()