Tajemství dračí pečeti

• Česko VIY: Tajemství dračí pečeti (více)

Mistr od Bílých čarodějů je po boji s Černými čaroději zavřený ve vězení. Když k němu náhodou přiletí poštovní holub se vzkazem, přečte si ho. Kartograf Jonathan v něm píše své milované polovičce, paní Dudleyové, že je uvězněný v Rusku. Mistr a jeho spoluvězeň Petr I. Veliký toho využijí a napíší paní Dudleyové vzkaz, aby je z vězení zachránila. Jonathana mezitím propustí, pouze však pod podmínkou, že pojede na Dálný Východ a zmapuje hranice. Jonathan si proto na pomoc vezme mladou dívku Cheng Lan, mají ale v plánu jet až do Číny. Paní Dudleyová se dostane až k Mistrovi do vězení, který jí poví, že Cheng je jeho dcera, je to princezna. Nepodaří se jí udělat nic pro jejich záchranu, ale Mistrovi a Petrovi se zázrakem povede dostat z pout. Z vězení se však podaří utéct jen Petrovi, Mistr mu ale ještě předtím stihne dát dračí pečeť. Chce, aby jí předal Cheng. Petr se před věznicí dostane do kočáru, kde je paní Dudleyová, a uteče před vojáky. Mistr mezitím bojuje s Jamesem Hookem. Petr poté uteče i paní Dudleyové a nastoupí na loď do Číny. Ona se ale převlékne za muže a nastoupí na loď také, chce zachránit Jonathana. Mistr je po boji s Jamesem Hookem znovu uzavřen do vězení. Později se na lodi zjistí, že je na palubě žena, paní Dudleyová. Když se však Petr během bouře ujme kormidla a všechny na lodi zachrání, posádka se rozhodne nechat paní Dudleyovou na lodi. Poté zavřou původního kapitána a vyhlásí Petra kapitánem. Když se Jonathan s Cheng dostanou do Číny, Cheng uteče, když Jonathan usne. Poddaný vládnoucí princezny v Číně všechny okrádá a princezna je falešná, je to čarodějnice a bere na sebe podobu Cheng. Přítelkyně Cheng, Li, jí oznámí, že čarodějnice nechává drakem popravovat lidi a používá k tomu falešnou pečeť. Cheng navíc zjistí, že k čarodějnici se už dostal Jonathan. Pošle mu vzkaz, že je v nebezpečí. Musí sehnat plán království, aby ho mohli zachránit... (TV Prima)

Trailer 1

verbal odpad!

Víte, jaké to je, když se vám skupinka mimořádně přitrouble kýčovitých mongoloidů snaží provést kolonoskopii oslintanými pastelkami? Já to do včerejška taky nevěděl. A musím říct, že dost to bolelo! Po zhovadilém, ale se zatnutým svěračem jakž takž snesitelném Vijovi, se Oleg Sračkomastič Stěpčenko rozhodl demonstrovat blahodárné účinky lobotomie, povýšil se i na scénáristu, z propagandisticko – finančních důvodů zainteresoval jako vždy nesmírně vytříbené čínské soudruhy a v rámci nové vlny euroasijské pandebility společně vykultivovali nyní už opravdu nebezpečný mentální COVID, způsobující ve sto procentech případů rakovinu vkusu a okamžitou mozkovou smrt. Navíc tento čínsko - ruský úplavičný rektální výtěr, přiblblá kokotistická nuda a retardovaná kungchuj omalovánka v jednom definitivně pohřbil poslední zbytky Árnyho soudnosti a důstojnosti. Ten se patrně pro macatou hrst jüanů na sklonku kariéry zaprodal k zaštěkáni si v jednom z nejdebilnějších a nejdegenerativnějších svinstev, jaké kdy zprznily celuloid (potažmo SD kartu), po kterém ihned po dotočení svých trapkoscén studem zemřel Rutger Hauer. Avšak pro blahoslavené diváky s nadbytečným chromozomem, kompulzivní touhou ožužlávat si deformovaný palec, rozmazávat si po xichtě jogurt či s nutkavou potřebou neustále freneticky masturbovat pokřivenou končetinou samozřejmě povinnost a „musíšvidět!“. ()

T2

Rozpočet $49miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $8,683,138▐ Tak od tohto som po ukážke čakal mega uber digitálnu blbynu. Nakoniec to taká katastrofa nebola, Schwarzenegger a Jackie Chan tu skôr majú len taký štek ale aj tak zapôsobia v akrobatickej bitke. Zvyšok je taký dobrodružný fantasy flák všemožného mixu, plného akčných scén, trikových lepších a horších sekvencií. Keď sa to neberiem moc vážne tak sa to dá pozrieť. /50%/ ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tajemství dračí pečeti." Čína s Ruskem si podala ruce a natočili pohádku s dráčky. ;) Pokud k tomu přistoupíte jako k pohádce, těžko budete nespokojení. Scény s Arnoldem Schwarzeneggerem a Jackiem Chanem jsou kladem filmu. Pokud to chcete vidět ( jako já ) kvůli nim, tak do toho. Ale POZOR není to prostě pro dospělý, tak to tak berte. - 50%. ()

castor

Na tohle si za pár hodin po projekci málokdo vzpomene. Nebo ho to vlastně může ještě nějakou dobu děsit. Digitální bordel a dvě akční ikony 80. a 90. let. Chápu, že je třeba udržovat bankovní konto, ale, pánové, příště raději zase v prvním případě rozstřílejte pár desítek padouchů, v druhém pak rozkopejte pár těl v choreograficky precizních scénách, a ještě nás potěšte nepovedenými záběry ze závěrečných titulků. Tohle je rozpačitý úlet a zbytečná kaňka vašich filmografií. ()

Wacoslav1

Z úcty k Arnoldovi a Jackiemu nedám odpad i když tahle hovadina by si ho bezesporu zasloužila. Chlapi si asi odskočili za lehkým výdělkem a Arnie v tý paruce vypadá příšerně. Pravda je, že jejich souboj spojený s vtipným špičkováním je to jediné co tu má nějakou objektivní kvalitu. Film jako takový je totálně nesourodý blábol navíc na mě působí dojmem jak kdyby byl kompletně digitální a vůbec se netočil v reálných lokacích. Takže sorry nechal jsem se na to nalákat, ale dostal jsem těžce po hubě a nakonec to půl hodiny před koncem vypnul.15% ()

• Akční režii na filmu dělal He Jun. (Rominator)