Insidious: Spectral Sightings (TV seriál)

Krátkometrážní / Horor / Thriller

USA, 2013, 3x4 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Instantní Insidious ve dvanácti minutách. Není to vůbec špatné a líbí se mi i rozdělení do tří logických částí, ale přece jen celovečerák je celovečerák.(6.3.2018)

Tyhle ty bonusové materiály jsou dvojsečná zbraň. Pokud se nejedná jen o klasické kecání se štábem či herci (což se v tomto případě nestalo), tak buď nám v nich tvůrci poodhalí několik otazníků z děje, detailněji se podíváme na natáčení některých scén, nebo si jedou vlastní „notu“. Tady se mrkneme na dvojici „debílků“ (já je tak bral i v klasickém filmu) s kamerou a Lin Shaye, kterak se snaží najít zdroj nadpřirozena…No a děvčica u kolébky měla vážně fajn make-up, nechyběla ani slušná atmosféra v určitých intervalech, jen bych v tomto případě možná uvítal ještě kratší stopáž. Přece jenom to chvílema nudilo. Zvláště pak půlka partu 1 a začátek druhého…(9.3.2018)

https://youtu.be/3GUJmNUVRAA?list=PLeQ75VPZlVstJ2KBTliSx5ukUQyxh3bM1 /60%(1.6.2018)

Pěkně mrazivej doplněk série.(1.3.2018)

Slušná ducharina. Nesťažoval by som sa, keby z tohto vznikol zvlášť film.(3.3.2018)

• blondboss

Zbytočný kraťas, ktorý navyše svojim rozpočtom a maskami pripomínal skôr maškarný bál ako reálny horor. 20 %(13.11.2019)