Člověku voda nechybí (S01E01) (epizoda)

 • USA

  You Don't Miss Your Water

Drama

USA, 2016, 1 h 16 min

 • Remivsremi
  ****

  Pomalý ale působivý začátek, který si dokážete okamžitě oblíbit.(28.10.2016)

 • ghatos
  ****

  Takový Temný případ šmrncnutý traumatickou zkušenosti USA ve Vietnamu. Hlavní představitel je dvojče Hardyho (tohle musel být vyloženě úmysl), avšak funguje velmi dobře. Napsáno to nebylo vůbec špatně a ani se to nějak pomalu netáhlo, což je příjemné překvapení. 74%.(25.10.2016)

 • Enšpígl

  Po prvním dílu jsem vysloveně smutný, protože nevěřím tomu že další díly mohou překonat první díl. Naprosto skvěle napsaný všechno postavama počínaje, dialogama konče a atmosféra, herecký výkony, kamera, režie, zkrátka žádná z filmařských složek nezaostává za genialitou celého prvního dílu. I když mě byl po drtivou většinu času hlavní hrdina nesympatický, na konci mě ho bylo vysloveně líto, tohle byla přímá cesta k vnitřní samotě, facky od společnosti lítaly ze všech stran a když pak přijde záverečný direkt od osoby nejbližší, je jasný, že osobnost každýho člověka dostane knockout na celý život.(10.9.2016)

 • radecacek
  ***

  První díl je zatím dost průměr. Vadil mi hlavně až moc předvídatelný děj a pomalé vyprávění, vizuál je pěkný, třeba se to rozjede.(14.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace