Člověku voda nechybí (S01E01) (epizoda)

You Don't Miss Your Water

USA, 2016, 1 h 16 min

Pomalý ale působivý začátek, který si dokážete okamžitě oblíbit.(28.10.2016)

Takový Temný případ šmrncnutý traumatickou zkušenosti USA ve Vietnamu. Hlavní představitel je dvojče Hardyho (tohle musel být vyloženě úmysl), avšak funguje velmi dobře. Napsáno to nebylo vůbec špatně a ani se to nějak pomalu netáhlo, což je příjemné překvapení. 74%.(25.10.2016)

• Enšpígl

Po prvním dílu jsem vysloveně smutný, protože nevěřím tomu že další díly mohou překonat první díl. Naprosto skvěle napsaný všechno postavama počínaje, dialogama konče a atmosféra, herecký výkony, kamera, režie, zkrátka žádná z filmařských složek nezaostává za genialitou celého prvního dílu. I když mě byl po drtivou většinu času hlavní hrdina nesympatický, na konci mě ho bylo vysloveně líto, tohle byla přímá cesta k vnitřní samotě, facky od společnosti lítaly ze všech stran a když pak přijde záverečný direkt od osoby nejbližší, je jasný, že osobnost každýho člověka dostane knockout na celý život.(10.9.2016)

První díl je zatím dost průměr. Vadil mi hlavně až moc předvídatelný děj a pomalé vyprávění, vizuál je pěkný, třeba se to rozjede.(14.9.2016)