Cesta za pokladem

• Německo Janosch: Komm, wir finden einen Schatz (více)
Animovaný / Rodinný
Německo, 2012, 74 min

Režie:

Irina Probost

Předloha:

Janosch (kniha)

Medvěd s tygrem prošli skoro celý svět, aby nakonec poklad našli doma.
Méďa a Tygřík najdou starou mapu pokladu. Ovšem při potyčce s nenechavým Vrčounem se mapa přetrhne a druhou půlku odvane vítr neznámo kam. Králík Jáchym se také vydává hledat – ovšem ne poklad, ale kamarády. A jednoho dne se náhodou potkají... (Česká televize)

joelly01

Az uvidite velke Auto se spalovacim motorem (udav se, Grety PR Teame a posahana Luiso Neubauer!) ktere je olepeno samolepkami s Janosch tygrem, ma na detske sedacce figurku Janosch tygra a detska stinitka proti slunci s motivy Janoschova tygra, tak to jste prave natrefili na korab Frau Joelly.. Tygra ja mam nejradeji, procez to je vnucovano i MiniMe, ktera zatim neprotestuje. Brzy se stehujeme. Bude mit pokojicek s tapetou Janosch a v mestske galerii jsem objevila original kresbicky Janosch. Jsou drahe jako prase zase, ale myslim lepcejsi investovat do takovych veci nez mit prachy v bance. Kor v dnesni dobe. ()

majo25

Slabá počítačová animácia s trochu divnými postavičkami s veľkými hlavami, s ktorými sa okrem zajaca tvorcovia vôbec nevyhrali a tak ostatné postavičky vyzerajú všetky na jedno kopyto, akurát majú inú farbu a iné uši či ňufáky. Zanimované pohyby pôsobia sfušovane. Zvieracie postavičky sú viacmenej nezaujímavé. Nebyť dobrodružnejšie ladeného príbeh, asi by som sa dosť nudil, pretože od dialógov po trápnejšie vtipy, všetko vyzerá, ako keby bolo zbúchané za jeden večer. Áno, zameranie je na menšie deti, ale asi sa to chcelo hrať na niečo viac, ako ponúka výsledok. ()

Detektiv-2

Animovaný film Cesta za pokladem je určen opravdu pro ty nejmenší. Film je velmi jednoduchý a od poloviny uspávající - 2* ()