Reklama

Reklama

Mythica: Boj o Darkspore

  • USA Mythica: The Darkspore (více)

Obsahy(1)

Mladá kouzelnice se spolu s přáteli vydává do zaniklého města obrů. Chtějí získat zkamenělé srdce rozlomené na čtyři části. Nesmí dovolit, aby se dostalo do rukou temným silám... Mladá kouzelnice Marek ve starodávném mytickém světě plném netvorů, draků a oblud vládne nebezpečnými silami černé magie a se svou družinou dobrodruhů bojuje proti temným silám, které chtějí ovládnout a zotročit svět. Tentokrát musí odvážná žena porazit legendárního černokněžníka Szorloka a jeho vyslance Kishkumena, který se s armádou netvorů chce zmocnit cizí země a rozšířit v ní hrůzostrašnou nákazu – mor, měnící vše živé na nemrtvé... (TV Prima)

(více)

Recenze (29)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

První díl byl docela zábavný a pěkně odsýpal. Oproti tomu tento druhý o dost klesl. Ohranou a ohláškovanou družinu obohatil jen divnej, počmáranej týpek, všechno se strašně vleklo a jediné, co by jakž takž vyšlo, byl souboj s digitálním drakem. Zbytek? Zmatečné flashbacky, občas člověk nevěděl, kdo s kým bojuje a kdo proti komu a obecně, scény na bojišti zoufalé - stačilo se podívat do pozadí a bylo vidět, že jen tak máchají do vzduchu. Ano, přihlížím k tomu, že se pořád jedná o dílo party nadšenců, ale tentokrát jsem opravdu často přestával vnímat a vlastně se vůbec nebavil. A to je špatně. Navzdory tomu jsem opravdu zvědavej, jak si povedou další tři díly, které by měl mít v režijní ruce někdo zkušenější. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Cheesy dialogy, neherecké výkony, ukradené efekty (horizont událostí z hvězdné brány wtf), slabej scénář, kotel stupidních momentů... Je to céčko se vším všudy, ale něčím je mi tahle parta, která na kickstarteru vybrala kotel peněz a za které stihla během dvou let natočit 5-dílnou fantasy ságu, něčím sympatická. Má to slabé momenty a má to kupodivu i docela dobré momenty a je škoda, že se to bere tolik vážně. V humorných pasážích film funguje mnohem lépe. A nevím čím to je, mám slabost pro podobné filmy, kdy malá skupinka lidí (v tomto případě i nelidí) putuje krásnou krajinou. Soundtrack to má též moc pěkný. ()

Reklama

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Jako i amatérština by klidně mohla mít scénář, smysluplný příběh a sem tam dokonce nějaký herecký výkon. Že zde hraje Kevin Sorbo je hodně tristní, přece jen podle mne má mírně na víc. A když nemám na triky, buď je tam necpu, nebo to vymyslím jinak, aby to nevypadalo až tak trapně. To samé bojové scény - když to neumím, a neumím ukočírovat kompars, tak to tam nedávám, ne? Sorry, ztráta času. ()

Tom_Lachtan odpad!

všechny recenze uživatele

První díl byla vcelku neškodná amatérská konina, kterou zaplatili fanoušci pomocí kickstartru.... A druhej díl je de facto totéž, jen s tou neškodností bych si nebyl tak jistý. neboť všechny dialogy z první poloviny stopáže (hodina čtyřicet proč?!) mi způsobovali fyzickou bolest a bál jsem se, že mé uši spáchají harakiry a kladívko prokopne bubínek. Druhá polovina je o něco lepší, ne tedy, že by dialogy byli snesitelnější, ale je jich méně, místo nich je tu sice sterilní a zcela špatná akce, ale dá se přežít a dokonce i za faktu, že se do grupy hrdinů připojilo jakési špičaté ucho s nagelovanejma vlasama (to není humor, opravdu tam je). Znovu pocta dračákům a nejbrakovatějšímu fantasy, znovu špatné. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Je to celkem ucházející pokračování prvního filmu v tom smyslu, že je to kvalitativně v podstatě stejné, je zde pár dobrých scén, a i když je to levné, tak přece jen máte pocit, že je to fantasy a ne jenom rádoby historický film. Není na tom nic skvělého, ale dá se to celkem snadno zhlédnout, aniž byste utrpěli velkou újmu. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama