The Perfect Husband

• Kanada The Perfect Husband (více)

Viola a Nichola procházejí těžkým obdobím. Jejich vztah je napjatý díky předčasnému ukončení těhotenství, které je nečekaně ohromilo. K překonání této krize se rozhodli strávit víkend ve staré chalupě ztracené v lesích, ale všechno se ďábelsky převrátí, když do hlavy jednoho z manželů začne pronikat šílené podezření. Co se zdálo být klidným víkendem, se náhle obrátí ve smrtelnou noční můru. (noelcoward73)

ricci.s

Viac mi sedela krátkometrážna forma (Il Marito Perfetto), ale koniec koncov, aj toto bolo celkom fajn. Proste sa manželský párik rozhodne, že sa navzájom zmasakruje, takže po nekonečných 50 minútach sa začne krvavá zábava, ktorá nepopustí až do konca. Celkom sranda sledovať, ako sa navzájom režú, sekajú a tlčú, krv strieka na všetky strany, a aj napriek tomu im nič nie je. A pokiaľ sa do toho primieša náhodná tretia osoba, má tradične smolu. Logiky to veľa nepobralo a aj keď rozuzlenie sa to celé snaží nejako upokojiť a vysvetliť, stále ma (aj neinteligentné) krvavé lesné exploiťáky zaujmú o niečo viac, ako takáto vtipná manželská rúbačka v štýle "jeden na jedného" (alebo jednu). Najviac asi chválim hercov, ktorí sa snažili vyzerať čo najdementnejšie a celkom to vychádzalo. Zasmial som sa, takže silná troječka. ()

EvilPhoEniX

The Perfect Husband patřil k mým očekávaným hororům a překvapivě předčil i svůj trailer. Pokud si vzpomínáte na letošní Honeymoon, tak tohle je bratříček v brutálnějším kabátku. Manželský pár jede na víkend na chatu si odpočinout ovšem místo romantického zamilovaného výletu si půjdou oba sobě po krku, jakmile manžel začne svou ženu podezírat z nevěry. Prvních 50 minut je sice pomalejších, ale poté se film rozjede jako porsche z kopce a divák je svědkem solidní Forest/Cabin řežby, která díky přesvědčivým hereckým výkonům, úžasnému soundtracku( ten rytmus doslova pumpuje srdce) a slušné brutalitě vytváří příjemný hororový zážitek. Závěrečný zvrat je s velkým Z a šokoval mě jak už dlouho nic. Italové ve formě a mně jejich jídlo šmakovalo! Story 6/10, Atmosféra 7//10, Gore 7/10, Vizuál 7/10, Akce 7/10, Napětí 8/10,Humor NE. Zábavnost 7/10 PS: Po dlouhé době se mi při hororu špatně dýchalo. 80% ()

Bloody13

Vědět, že z Perfektního manžílka se vyklube takhle hysterická píčovina, mažu ho z útrob noutbuku rychlostí Dáši Havlový. Nervy mám jenom jedny a ne zrovna přímo ocelový, ale mám dojem, že ty na tom budeš podobně, čoveče. Samozřejmě jsem nečekal italskou Válku Roseových, ale tohle je zkrátka moc. Tenhle nízkorozpočťák je vlastně pouze hlasitej koncert pro jeden mentálně nevyrovnanej páreček, jehož tvoří "kapánek" zhrzenej labil a totálně frigidní kráva, což už samo o sobě je zaděláno na pořádný peklo. Jenže 50 minut se tu pouze pindá a podezřívá ze šukacího vedlejšáku, než konečně dojde na nějaký násilí. Ale co ti budu povídat, ani těch pár useknutejch prstů, vypíchnutý očíčko, znásilnění na doggystyle nebo závěrečnej twist to za ten ušní teror vůbec nestojí. Takže vymazáno, zapomenuto a jedem dál. ()

Dellamorte

Přiblblé italské filmové tápání, ve vodách už dávno obschlých. Nepoučený Lucas spáchal divácky neodpustitelný atentát a predložil tak svoj reźisérsky impotent. Zmindrákovaná káblovka, ktorú som zmotala do záveru s hasićskou výpomocou. ( čekala som však větśí nicotu ). ()

George Stobbart

V r. 2011 si seňor Pavetto natočil Perfect Marriage, 3 roky po tom Perfect Husband a predpokladám, že teda do 3 rokov tu máme ešte Perfect Wife, ktorou tvorca uzavrie svoju trilógiu „o tom istom“. Tragikomický príklad, ktorý ide ruku v ruke so zbytočnosťou a zúfalstvom, ktoré sa postupne stali hlavnými znakmi modernej hororovej scény za (minimálne) poslednú dekádu :-( ()

*CARNIFEX*

Potom ako mladý manželský pár prichádza o prvého potomka, rozhodne sa stráviť víkend v opustenej chate mimo civilizáciu. Snaha o opätovný reštart nalomeného vzťahu však končí úplne inak ako obaja predpokladali. Nemôžem si pomôcť, ale trošku mi to pripomínalo jeden z mojich vzťahov. Rovnako ako tento film, aj on stál skoro celý za hovno. Prvá polovica obrovská bieda, pričom súhlasím že kraťas by bol v tomto prípade rozhodne lepšou voľbou. Za pochvalu stoja herecké výkony oboch partnerov, ktorým som ich "lásku na život a na smrť" celkom zožral. Vďaka nemastnému neslanému úvodu som sa pohrával s myšlienkou udeliť tomuto snímku odpad, ale nakoniec vďaka druhej polovici, ktorá mnohé vynahradila, sa mu predsa podarilo vyšplhať na prekvapivých - 50%. ()

S.Quentin QUALE

Italská Itálija kdesi v lese. Dal bych možná i tři hvězdičky, ale závěrečný zvrat byl tak vybaflý, že je jeho přínos diskutabilní. Dalším vředem je rozkuřovačka Gabriella Wright, která mě některýma svým grimasama zaháněla pindíka hluboko do pupku. Kladem je nějaké to gore, ale vzhledem k tomu, že se první půlku filmu nic neděje, k radosti mi to nestačí. 40% ()

rollman1

Pan a Paní Smithovi trošku jinak. Příběhů o traumatickém zážitku, urovnání vztahů na chatě u lesa, která buď není úplně vylidněná nebo se tam děje něco nekalého je spousta. Takže příběhově se film nekouká do originálních vod. Snímek nahazuje atmosféru a připravuje diváka na finále déle než by bylo třeba, protože vše je nám nějak jasné už od začátku. První polovina je tedy ryze nudná. Na druhou stranu polovina druhá je krvavá, místy i vtipná a rozjede celkem menší gore orgie. Moc však od toho nečekejte, stejně tak jako od pointy, která je průhledná jako těsné tričko transky v lochu. Na jedno zkouknutí fajn, ale to je tak vše. 55% ()

kaylin

Z Itálie ven zase začínají proudit celkem zajímavé hororové věci. Tohle je třeba jedna z nich. Anglicky mluvící herci jsou opět výhodou, ale v tomhle případě může zaujmout i příběh, který se stává celkem zajímavou exploatací, u které jsem se pořád nemohl rozhodnout, jestli je finální pointa ku prospěchu věci, anebo nikoli. No, špatné to ale vůbec nebylo, i když celkem přímočaré ano. Gore triky povedené, trochu to místy připomnělo starou školu, za což jsem rád. ()

IceQueen

Približne hodinu sa nič závažné nedeje, človek si do sýtosti môže užívať desivé kreácie tých ľudí, ktorí boli nejakou nehodou obsadení miesto skutočných hercov. A potom to príde. Všetko sa zmení s nástupom prvého decilitra tabasca (talianska krv) a gumených prstov. Od toho momentu som už len gúľala očkami a podchvíľou podliehala záchvatom smiechu. A najhoršie na tom bolo, že nie a nie to skončiť. ()

TheDon

Bertík je pořádnej démon. Jen se nemůžu zbavit pocitu, že jsme to mohli začít rozčesávat dřív než až ke konci filmu. Protože první 3/4 byly nuda jako kráva, Bertík se snaží a Jenifer Lopez to zdárně bojkotuje. Záverečnej duel se ale povedl. I ten twist na konci byl podařenej. To ale nezachrání fuckt, že sem se u toho hodinu brutálně nudil. 40% P.s: Appetites(2015) s démonem v hlavní roli byl koukatelnej mnohem víc a tam teprve Bertík ukazuje, jakej je satan, ()

1985lula

Lásku od nenávisti vždy delí len krôčik. V tomto filme to platí dvojnásobne. Taliani názorne ukázali ako funguje talianske manželstvo v praxi. :-) Prvá polovica čisté psycho, fakt mi dalo zabrať určiť kto z nich dvoch je väčší magor. Druhá polovica bola doslova krasojazda. Tak parádne jatky som už dlho nevidela (aj keď občas som sa musela až pousmiať, obzvlášť pri lesnej naháňačke). Očakávania to ale splnilo - nadpriemerne. Preto 4*. ()

Martin29

Zajímavá sociální sonda on si myslí, že jeho manželka spí se všema kromě něho ona při porodu příjde o dítě a hrábne jí z toho (samozřejmě pak se to vyvine úplně jinak). ()

DyingAngel odpad!

Hadam najhorší film, aký som v tomto roku videla. Zaspala som po 20 min. s tým, že vôbec neviem, o čo ide. Potom som sa zrazu prebrala pri ich divnom polonahom akte, kedy sa začínala rozuzlovať zápletka, ktorá vlastne zápletkou ani nebola, keď už tak miliónkrát obohranou a maximálne nudnou. Roztrasená kamera, herecké výkony na úrovni mexickej telenovely a hlavná hrdinka vyzerala ako žaba... No fuj. A toto niekto ponúka ľuďom na zábavu... ()