poster

Pandora

 • Jižní Korea

  판도라

 • anglický

  Pandora

Katastrofický / Drama

Jižní Korea, 2016, 136 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Výbuch jaderné elektrárny, panika a samozřejmě celou záležitost se snaží vládá utajit, odstranit svědky a obyvatele obětovat. Prezident země je jen loutka... No a ten největší flákač, který nenávidí svou práci a má po krk své rodiny, se nakonec stane hrdinou. Korejci mají skvělé katastrofické filmy. Tento byl na mne už ke konci moc uplakaný... Režisér natočil i film "http://www.csfd.cz/film/322315-vysinuti/ " který se mi také líbil.(18.3.2017)

 • sochoking
  **

  V jednom zapadákove sa blíži ku katastrofe nevyčísliteľných rozmerov, ktorá bude mať dosah daleko za rádius epicentra. Reaktor na výrobu nukleárnej energie ide každú chvíľu explodovať a radiácia sa šíri neuveriteľnou rýchlosťou. Situácia sa vymyká z pod kontroly a panika zachvacuje ulice. Korejci hulákajú jeden cez druhého a o idiotské scénky nie je núdza. Plno postáv, kriku, chaosu, zhonu a odvážnych ťahov niektorých jednotlivcov. Treba mať nervy na tento film dobre vycentrované.(13.2.2017)

 • kaylin
  **

  Klasicky a bohužel hodně americky natočený katastrofický snímek, u kterého máte pocit, že se vás přece jen snaží některými scénami vydírat. Kdyby to bylo více korejské, bylo by to fajn, ale takhle je to jen řemeslně velmi dobře zvládnutý film, který ale v žánru nepředstavuje ale vůbec nic nového ani zajímavého.(19.5.2017)

 • majo0007
  **

  Tak toto bol FAIL, nemyslím jadrovú katastrofu, ale z filmového hľadiska. U Kórejčanov som už zvyknutý na vyšší štandard, tuná sa to blížilo produkcii Asylum a Syfy TV. Otrasné CGI efekty a doslova trápne herecké výkony. Scény vo velíne s hysterickými zamestnancami boli až do smiechu.(27.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace