Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pan Matoušek, který pracuje jako údržbář na hradě Rabí, ohlásí zmizení své přítelkyně Aleny Sekalové. Policisté zjistí, že ji z hotelu, kde pracovala, vyhodili, protože německým turistům dohazovala na pokoje své kamarádky. Manžel jedné z nich jí pak vyhrožoval, nebyl ale jediný. Policisté objeví v jejím mobilu výhrůžnou nahrávku od jakéhosi Romana, jeho identitu se jim však nedaří zjistit. Pak ale rybáři najdou utopenou Alenu v rybníce nedaleko její chaty. Kruh podezřelých se rozšíří, když policie vypátrá tajemného Romana z Aleniny nahrávky a také biologického otce jejího syna Ládíka. Který z mužů v Alenině okolí měl důvod se jí zbavit? (TV Nova)

(více)

Recenze (8)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Případ pračky byl tak banální, že bych snad raději více řešil ženské a chlapy - kromě těch dabovaných. Protože číšník byl mnohem lepší a vtipnější. Místní drbny si pro sebe uzurpují více času, byť motiv s falešným přítelem se opakuje. Nosný případ mě až na pointu bavil, jeho vyšetření prozrazuje ovšem už název dílu. Závěr naznačuje konec celého seriálu. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Norisovej už začínala prepínať slovenčina. Prípad stále na sekala alebo skôr štvrtinového sekala. Takže vás to ani trochu nerozsekalo. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poměrně zajímavý a docela bolestivý případ zavražděné matky malého dítěte, jejíž přítel se stará o jejího syna. Byl to slušně napsaný příběh s dobrým krimi případem. Druhý příběh je o falešném revizním elektrikáři, který starší lidi straší špatně zapojenými dráty a chce po nic peníze. Slušný díl. PS: šokující zpráva na závěr - Modrava nám otěhotněla a chová se jako malá holka:-) ()

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl je zajímavý pouze prostředím Sušice a hradem Rabí jinak je to zase pelmel, a nechápu, proč tam tvůrci zase museli obsadit hezouna co byl nadabován jak v nějakém levném péčku. A vrah byl tentokrát jak ze Shakespeara. ()

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už opravdu slabší. Řada začala dobře, přechozí měla dobrá díl i jako poslední v řadě, ale tohle je už vaření z vody. Snad největší sranda nás čeká na závěr, Bavoráček se možná vrátí a stanici v Kašperkách převezme třeba Kamil...ve chvíli, kdy Modrava s Kamilem nezamířila do Klatov na okres už to ztrácí každým dílem víc, postavy se opakují a vedlejší story ani moc nebaví. Je prvda, že drzých podvodníčků a malých gaunerů je spousta, ale ten místní, co okradl důchodkyni s tím, že má načerno zapojenou pračku byl už taky dost přes čáru. Hlavní detektivní linka celekm průměrná a pachatel tady tedy předvídatelný. A to píšu i přesto, že podobné výlevy různých tydýtů za tohle kritizuji... ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Herec Petr Pěknic (Ing. Ladislav Valenta) je v úvodních titulcích označen jako Pert Pěknic. (offlineman)

Reklama

Reklama