Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lesní dělníci najdou pozůstatky lidského těla zahrabaného v rašeliništi. Je to manžel učitelky Strnadové, který je dva roky pohřešovaný. Pitva prokáže, že zemřel na jiném místě, než byl nalezen. Policie v Kašperských Horách jeho zmizení tehdy neobjasnila. Jana začne případ znovu vyšetřovat. Ukáže se, že Strnad krátce před svým zmizením vyhrál v kartách skoro půl milionu korun. Dlužil mnoha lidem, ale nikomu z nich peníze nevrátil. Policisté zjišťují, kam zmizely peníze, a prošetřují další stopy, které by je mohly zavést k vrahovi. Když se Strnadová dozví o smrti manžela, naznačí doktoru Benešovi, že by se mohli vzít. Jana Vinická se začíná sbližovat s inženýrem Hofmanem, Jája ztrácí zájem o Lucii Krásenskou a Nováček stále abstinuje. => V osadě Hrádky u Srní se ve studni najde mrtvola důchodce Strouhala. Někdo ho zabil sekerou. Policisté se postupně dozvídají podrobnosti o jeho životě. Pravidelně na místní poště sázel. Ukáže se, že minulý týden vyhrál druhé pořadí - téměř milion korun - což je na místní poměry spousta peněz. Zdá se, že loupežný motiv je jasný. Jenže všechno je mnohem složitější, než se zpočátku zdá... (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Případ zmizelého je již mnohokráte opakovaný. Vyšetřování byla trochu vesnická povídačka a důkazy stály na vratkých základech. Navíc vedlejší čin odloženého dítěte byl hrubě odfláknutý. Ovšem pointa na konec, sluníčko, lesy a kopce, opět pohladily na duši. U kriminálky až nepochopitelně. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Určitě lepší průměr především díky velmi zajímavému případu mrtvoly, kterou hned na začátku dílu objeví lesní dělníci v rašelině. Pak se otvírá dva roky starý případ ztraceného chlapíka. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama