Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jana s inženýrem Hofmanem jdou společně na módní přehlídku, která se koná v hotelu Srní. Během přehlídky maskovaný muž přepadne jednu z modelek a ukradne cenný briliantový náhrdelník. V zákulisí byl v době krádeže Čechoameričan Jan Zdražil, přezdívaný Kovboj, člen úklidové čety Zdeněk Klásek, majitel modelingové agentury Tomáš Černý a číšník Holoubek. Krátce nato je v hotelovém pokoji nalezen mrtvý Zdražil. Zdá se, že zemřel na selhání srdce při milostných hrátkách. Pitva však objeví v jeho krvi velkou dávku barbiturátů. Policisté pátrají v jeho minulosti. Zjistí, že Zdražil byl zapleten do loupeže v klatovském klenotnictví před 30 lety. Ukradené šperky se nikdy nenašly. Hofman navrhne Janě, aby se k němu přestěhovala na Filipovu Huť. Jana váhá, neví. Rozhodne se ještě počkat, i když se její vztah slibně vyvíjí. Lucie Krásenská se přizná manželovi, že bude dálkově studovat. Manžel se rozčílí a zakazuje jí to. Recepční Bláhová zahajuje na obecním úřadu kurz němčiny. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Slabší díl. Stěží tři hvězdy. Moc náhod a pak ještě jedna věc. Soukup asi nemá v lásce mladší a atraktivní herečky. Proč tady musela hrát zlodějku Markéta Frosslová? Proč v jiném díle nechal zavraždit Anetku Krejčíkovou a jinde Zuzanu Kajnarovou? O Soně Norisové se dá říct, že jí tu její komisařku veřím mnohem méně, než onu bláznivou spisovatelku ve srovnatelném seriálu Primy V.I.P. vraždy a její milostné bloudění je směšné. Za trapáka seriálu bych ale prohlásil bez velkých rozpaků a přemýšlení (jako dlouholetý hokejový fanda) onoho experta Pospíšila z Pardubic, který tady předvádí šmíru okresní kategorie a jako expert patří společně s Antošem mezi největší žvanily, na kterých je vidět, že byli jenom průměrní hokejisté. ()

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošku naivní případ s několika poměrně neuvěřitelnými kriminalistickými náhodami, které vlastně celý případ rozklíčují ze začátku. Pořád jsou tam ale velká plus a sekundární dějové linky jsou stále velmi zajímavé. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama