Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V lesácké boudě u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Policie zjistí, že ji někdo neznámý zastřelil puškou. Rozvedená Veronika žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou. Veronika byla hezká a chlapi se kolem ní točili. Ukáže se, že dcerku neměla se svým zákonitým manželem Staňkem, ale s někým jiným. To bylo příčinou rozvodu. Matka Veroniky neví, kdo je pravým otcem dítěte, ale musí to být nějaký místní ženáč. V poslední době Veronika chodila s mladým Patrikem, který žije na samotě se svým strýcem. Ten se ho před lety ujal, když mu oba rodiče zahynuli při autonehodě. Dalším vyšetřováním se prokáže, že Veroniku někdo vylákal falešnou esemeskou na schůzku u plavebního kanálu a tam ji zastřelil. Tato stopa nakonec odhalí nečekaného vraha, který měl neuvěřitelný motiv. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

KM Phoenix odpad!

všechny recenze uživatele

Operátor potřebuje na triangulaci mobilního telefonu dva dny, to byla jedna z mnoha naprostých šíleností, které mne v tomto díle dostaly. K tomu ta divná stylizace neuvěřitelné postavy a vtipy jak od Trošky. Jestli je celý seriál v podobném duchu jako tento díl, tak to daleko přesahuje můj odhad toho jak to může být špatné. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh působí opravdu neuvěřitelně, jak píše v popisu Nova. Hlavní případ vraždy byl romantický, roztomilý, až naivní. Ale seriálová pohodička, byť spojená se zločinem, mě baví. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodně jeden z lepších dílů, kdy se dva nezávislé případy nakonec spojí v jeden. Tempo sice není žádné závratné, ale postavy jsou dostatečně silné a případy zajímavé. Škoda jen, že některé osoby (např. otec malé Violky) působí dost netečně k události vraždy mladé dívky a matky. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Část této epizody se natáčela na hřbitově a v kostele svatého Mořice v Anníně na Šumavě. Kostel se nachází na kopci Mouřenec, asi 0,5 km jihozápadně od Annína. (ArthasKarfa)

Reklama

Reklama