Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policisté z Kašperských Hor pátrají na základě anonymu po hajném Polcarovi, který byl údajně zavražděn. Za jeho zmizením by mohla být žárlivost. (TV Nova)

Recenze (5)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl by si za první hodinu zasloužil klidně 4*, ale když se pachatel zločinu zčistajasna objeví až ke konci epizody, navíc dost násilně, sráží dojem o dost níže. Toto scénárista prostě zpackal. Jinak obvyklá pohoda. ()

Fun_Thomas 

všechny recenze uživatele

Kdysi běžel na ČT seriál "Hříchy pro pátera Knoxe". Scénárista by jej měl shlédnout. Už to první pravido z desatera: "Zločinec musí být někdo, o němž je zmínka brzo na začátku příběhu".... Jinak je Modrava taková nenáročná, občas docela milá a vtipná. Neokoukaní herci a pěkná příroda. Ale taky takové divné rozhovory, nedotažené scény, nelogické chování postav.... Tak hodnocení odpovídá kvalitě. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na úkor velmi slušného a zajímavého případu pohřešovaného hajného řešíme trable taty hlavní hrdinky, který je ve vězení a hospodářská kriminálka po něm chce vrátit 20 melounů, které někam zašil. Jinak jej nepustí na podmínku v polovině trestu z basy. A navíc odešel od své ženy, matky hlavní hrdinky. Jestli se to takto bude ubírat dál, bude z toho telenovela, ne kriminálka. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Případ nadprůměrný, vyřešení slabší ( prostě pachatele našla pošťačka s pistolí v příkopu ), ale hlavu mi neberou ty slepé rádobyvtipné odbočky k popíchanému penisu ( naprosto trapný) a tatíkovi s dvaceti miliony. ()

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá zápletka i když vyšetřování zase trošku "velká náhoda". Jen nechápu, že mrtvoly musí pokaždé najít nějaká z vedlejších postav, myslím, že by na Šumavě nikdo nebydlel, kdyby se tam vraždilo tímhle stylem. Navíc ten vrah se tam taky v podstatě objevil jen jako konečná kulisa vyšetřování. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se ve věznici na Borech v Plzni, Kašperských Horách a na Horské Kvildě v hotelu Rankl. (M.B)
  • Když policie nahlíží do skříně na zbraně zmizelého hajného, jestli je v ní puška, tak vidíme v pravém horním rohu náboje, což je chyba, protože se zbraně a náboje nesmí skladovat na témže místě a navíc by se tato chyba hajnému určitě nestala. (Teimei)

Reklama

Reklama