Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdena Provazníková vaří sobotní oběd, pak vyjde na chvilku před jejich dům v malé šumavské obci – a od té chvíle zmizí. Vypadá to, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře, kde byla zaměstnaná... (TV Nova)

Recenze (3)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První případ s přepadáváním doručovací služby byl vyřešen raz dva, ale docela originálně. Druhý případ byl složitější, ale divák byl asi trochu rychlejší než policajti a došlu mu to dřív. Jinak zaláskování Norisové už začíná být otravné, ostatní osobní příběhy ani vlastně žádné nejsou. Těžký průměr. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za první polovinu bych dal v rámci komerčních detektivek snad i pět hvězd, bylo to celkem napínavé, ale do konce to nevydrželo. Dávám čtyři hvězdy, protože mne to dneska bavilo a stupidních odboček ( taneční lekce, chrápací akce) bylo poskrovnu. A bylo supr zase vidět Kláru Apolenářovou. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hezky zamotaný případ, ovšem opět se zbytečným, byť jednoduchým a rychlým druhým zločinem. Semtam se mi nezdál vývoj vyšetřování, ale celek je pořád stejně milý a pohodový, což je důvod, proč seriál rád sleduji. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama