Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdena Provazníková vaří sobotní oběd, pak vyjde na chvilku před jejich dům v malé šumavské obci – a od té chvíle zmizí. Vypadá to, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře, kde byla zaměstnaná... (TV Nova)

Recenze (4)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hezky zamotaný případ, ovšem opět se zbytečným, byť jednoduchým a rychlým druhým zločinem. Semtam se mi nezdál vývoj vyšetřování, ale celek je pořád stejně milý a pohodový, což je důvod, proč seriál rád sleduji. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za první polovinu bych dal v rámci komerčních detektivek snad i pět hvězd, bylo to celkem napínavé, ale do konce to nevydrželo. Dávám čtyři hvězdy, protože mne to dneska bavilo a stupidních odboček ( taneční lekce, chrápací akce) bylo poskrovnu. A bylo supr zase vidět Kláru Apolenářovou. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První případ s přepadáváním doručovací služby byl vyřešen raz dva, ale docela originálně. Druhý případ byl složitější, ale divák byl asi trochu rychlejší než policajti a došlu mu to dřív. Jinak zaláskování Norisové už začíná být otravné, ostatní osobní příběhy ani vlastně žádné nejsou. Těžký průměr. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama