Maily ze záhrobí (S03E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2019

• yastrab

Obecně si myslím,že tvorba TV Nova stojí za h...(nestojí za nic),ale v bedně nebylo nic,tak jsem si říkal mrknu na Modravu,třeba to nebude úplná s...(fiasko).Dodíval jsem se s vypětím všech sil,ale už to dělat nebudu.Trapné dialogy,debilní zápletky a neskutečně přehrávané scény(něco jak čínská tvorba 80tých let minulého století).Půl dílu se hledá urna(asi pokus o vtip),aby se zjistilo,že ji odnesl pomatený stařec na pokec do ložnice.Dobrotivý starosta si nastěhuje do domu exmanželku,protože milá ex potřebuje prodat vlastní byt a nebude mít kde složit hlavu.Vrah z kempu používá laptop oběti dostatečně dlouho,aby ho mohli vysledovat a usvědčit.O tom malém vietkongovi v rámci reklamy na huráhuráhurá všichni se tu máme rádi se rozepisovat nebudu.Jedna hvězda za Soňu.(2.9.2019)

• triatlet

Překombinovaný scénář - autor nevěděl, co řešit dřív - soukromí policistů a rádobyrázovitých lidí z Kašperských Hor, ale nezapomněl (bohužel) nenásilně vložit i vraždu. Odhalení pomocí facebookových zpráv působilo nepřesvědčivě.(2.9.2019)

• sorrow

Modraváci řeší případ zmizelého Kalvody a nakonec vyšetří nejen toto zmizení, ale ještě rozbijí gang kšeftující s dováženými auty z Německa určenými k likvidaci a další gang kšeftující s nelegálním zaměstnáváním cizinců, BRAVO! Příběh Kalvody opět velmi stupidní – vlastní IT firmu a současně dluží 350 tisíc, jeho vrah používá jeho notebook, aby mohl být od policie vysledován, a ještě odstavuje vozidlo zavražděného v Plzni pod dozorem kamer, nemluvě o tom, že v něm zanechá plno svých stop, pro policii tedy velice jednoduchá práce, opět nebylo potřeba nic vyšetřovat, jako ostatně v každé epizodě.(16.9.2019)

• Bradley

Kvalita seriálu Policie Modrava má bohužel klesající tendenci. Její koukatelnost v podstatě stojí a padá se šumavskou přírodou. Primitivní dialogy "šustící papírem" a výkony herců (bohužel včetně Norisové) na úrovni seriálu Dětská dopravní policie na Déčku. Režiséru Soukupovi už pravděpodobně stačí, jako je tomu u plytkých nekonečných seriálů, že se herec nepřeřekne. Takže obraz takzvaně "bere". Hercům nejsou jejich postavy věřit, není tam žádný prožitek, je to stejné, jako kdyby své role četli u stolu. Škoda, exteriéry by si zasloužily určitě kvalitnější kriminální seriál. Jedna hvězda za Satoranského, kterého už nikde jinde vidět není, a druhá za Šumavu.(6.9.2019)

• bourec

Na nějakou krimi parádu zapomeňte.jako v první a druhý sérii,tak i tady jde celkově spíš o nudu na Šumavě.Některý postavy jsou už až trapný,některý se doslova opakujou,a nebejt tý krajiny,tak to vlastně žádná sláva neni.40%.(14.9.2019)