Reklama

Reklama

Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

Komedie
USA, 2014, 60 min

Režie:

Jay Karas

Scénář:

Bill Burr

Kamera:

Brian Burgoyne

Hrají:

Bill Burr

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Super rozbeh, potom postupné spomaľovanie. Burr má úžasnú vlastnosť trepnúť tu najneočakávanejšiu blbosť vo veľmi očakávanej situácií. Ale keď je človek usadený a rozmýšľa nad rodinou vytráca sa z jeho pohľadu na svet akási ľahkosť. Stále je to ale mega vtipné, aj keď nie tak ako jeho predchádzajúce výstupy. ()

Reklama

MCZ 

všechny recenze uživatele

Gervaise i Chappelle mám rád, ale Bill Burr je zkrátka nejvíc a tohle je jeden z nejlepších současných stand-upů vůbec. A stále aktuální. "And I’m not saying what these people did wasn’t offensive. I’m not sayin’ that shit. What pissed me off was at no point during all of these stories did anybody address their age, you know? They’re fucking old, you know? What did you think they thought?" 10/10 ()

kolly13 

všechny recenze uživatele

Nejen že neortodoxní a vtipný, ale i trefný. Ano místy za čárou, ale umí ukázat, že je to show a tak je to třeba brát. ()

imperativ 

všechny recenze uživatele

Naprostá filharmonie. Je úžasné sledovat, jak se komik rozvíjí a neustálé posouvá svůj kumšt výš a výš. "Billy Ol' Freckles" se soustředil i na ty nejmenší detaily a dokázal posunout na další úroveň i aspekt filmu, který je v drtivé většině standupu přehlížen - vizuál. Zvolil pro netradiční černobílý obraz jehož vzácnost je zvýrazněna něčím silně nekomediálním - obrovskými varhany v pozadí. Také mě překvapilo, že Bill Burr svůj set hojně prošpikoval komedií těla a ukázal, že má skvělý herecký talent a neuvěřitelně výstižné grimasy. Také zapojil mnohem více karikaturizujících hlasů, oproti předchozím standupům, kterým dominoval ženský "feministka/přítelkyně/gold-diggin-whore" vokál. Perfektní. Za mě pět. ()

Reklama

Reklama