Charlie 3: Všichni pejskové slaví Vánoce

Paul Sabella

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Mark Watters

Charlie je a byl moje dětská láska! Krásná vánoční pohádka, jistě, námět je okoukaná Dickensovka, ale zde to drží nad vodou spíše ty písně. Pět hvězdiček dávám čístě ze sentimentu, ale myslím, že i v dnešní době Angry Birds by se to dětem líbit mohlo.(26.5.2017)

Tak na tomhle jsem vyrůstal, první díl byl sice nepřekonatelnej, ale tohle bylo celkem fajn, písničky mě jakž takž bavily, příběh byl fajn a psy byly roztomilý. Dneska jsem nad tímhle sice mávnul rukou ale i tak jsem cítil závan nostalgie.(5.6.2012)

60%(21.4.2018)

• Psycho.R

Byl jsem na rozpacích, jestli dvě nebo tři hvězdy, ale musel jsem porovnávat. Poetiku jedničky to už dávno nemá a co se týče příběhu, jde o variaci na Vánoční koledu, která je, ale bohužel různě adaptována v každém druhém kresleném filmu.(20.1.2012)

Ani zdaleka tak poutavé jako první díl, ale pro nejmenší jistě zábavné a velice pěkně animované.(17.2.2014)