Šprti na tahu

Bifľoši na ťahu

Komedie

USA, 2016, 86 min

• Ampi

U mě je dvouhvězdičkové hodnocení specifická kategorie. Asi mají šprti smůlu, že jsem je viděl v krátké době po Matkách na tahu o Vánocích. I když asi víc šprt než mamka, a postavy nebyly vyloženě nesympatické a občas jsem se zasmál, tak mě matky bavily víc než šprti. Dvě udělené hvězdy jsou silnými hvězdami. Ne vždy však matky vyhraji nad šrty. Viděno v autobuse Regiojet alias StudentAgency alias Žlutý.(9.12.2017)

• Rodriguez

Očekával jsem pořádné kalby, zajímavé a vtipné situace, herce, kteří umí zaujmout, ale namísto toho jsem dostal nemastnou neslanou komedii o partě šprtů, kteří za celou svoji kariéru ani jednou nechlastali, nesouložili, prostě nic si neužili. A právě o tom chce tento film vyprávět, ale vůbec se mu to (až na pár vtipných scén) nedaří! 35%(31.3.2017)

Celkem fajn teen komedie, která opět vychází z toho klasického předpokladu, kdy si mladí konečně chtějí zašukat. Ani moc nepřekvapí, že to jsou zase nerdi, kteří před sebou mají řadu zajímavých zkušeností. Ač je to od producentů "Prciček", tak to rozhodně nemá takové grády, ale je zde pár celkem dobrých scén.(6.11.2016)

Odlehčenější provedení komediálního filmu, ve kterém byla použita spousta podobných prvků jako v Prci Prci Prcičky a dalších podobných filmů. Pokud jste natěšeni, že to bude brutálně tvrdá jízda, tak možná budete zklamáni. Je to spíše film na odreagování, který na vás bude působit mírněji, než bývá zvykem. Najdou se zde chvilky romantiky a zamilovanosti, některé scénky se sexem jsou zkráceny, prostě a jednoduše přístupno pro mládež. Navíc Ariana DeFusco je prostě bomba. No a komu by se nelíbila, je tu široký výběr těch nejlepších holek, co by si každý přál.(11.3.2017)

• Aljak

Tak určite... Parta štyroch "loserov" sa zrazu rozhodne, že sa vymania zo stereotypu svojho čudáctva a razom sa im darí realizovať svoje tajné túžby. Akurát u tej Nory (Zoey Deutch) by som veril, že nemá problém zapadnúť. Ale inak typická šablóna s kopou gýčových prvkov typických pre tento typ party teenage komédií. No aspoň tie postavy boli celkom fajn a zaujímavé, aj keď bolo jasné kam to celé speje.(25.10.2016)