poster

Šprti na tahu

 • USA

  Good Kids

 • Slovensko

  Bifľoši na ťahu

Komedie

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Milky.
  ***

  Rád koukám na tyhlety "Prcičkárny", závidím jim ty nezávazné blbosti let studentských, kalby, žádné starosti života pracujícího otroka moderního "svobodného" světa a většinou si tyhle filmy užívám. Good Kids stejně tak. Bavil jsem se, nenudil jsem se. Nemůžu ale říct, že by to byla jedna z těch lepších. Film spíše tak nějak vesele plynul než aby měl údernější a intenzivnější humor. Silně váhám mezi 3-2 hvězdičkami. Možná časem změním. Strašně se mi líbila zápletka okolo tenisu a závist byla hodně intenzivní. A taky jsem filmu vděčný za objev Zoey Deutch, nechápu, jak jsem tak roztomilou a sexy herečku mohl v judaswoodu přehlížet.(2.4.2018)

 • oveckaoa
  ****

  Po úspěchu Prciček se vyrojilo hodně podobných komedií na styl mladí nejlépe panicové nebo panny paří a přichází o panictví nebo panenství, ale málo jich je kvalitních. Tahle patří rozhodně k těm lepším i díky tomu,že to není jen o šoustání a braní drog, ale i o něčem jiném. Dalším plusem je herečka z té party což je obyčejná ženská a ne nějaká zmalovaná štětka,kterých je nyní plná ulice.(17.9.2017)

 • Rodriguez
  **

  Očekával jsem pořádné kalby, zajímavé a vtipné situace, herce, kteří umí zaujmout, ale namísto toho jsem dostal nemastnou neslanou komedii o partě šprtů, kteří za celou svoji kariéru ani jednou nechlastali, nesouložili, prostě nic si neužili. A právě o tom chce tento film vyprávět, ale vůbec se mu to (až na pár vtipných scén) nedaří! 35%(31.3.2017)

 • dr.fish
  ****

  Poslední prázdniny před nástupem na vejšku. Ještě stihnout poslední večírky, všude být a pořádně si to užít. Pro partičku šprtů, které nikdo nikdy na večírky nezval, je to vlastně poprvé. Poprvé se hecnou a vyrazí na párty. Zjistit jaké to vlastně je. Život jim začne chutnat, začnou to rozjíždět každý po svém. Zjistí, že není vlastně zas tak těžké s lidmi být a pařit. Příběh je samozřejmě zcela nereálný, jelikož ty postavy by asi nikdy normálně nedokázaly zvládnout "coming out" a dál by byly zašité ve sklepě u počítače, ale hezky se na tu romantiku kouká. Samo o sobě je to dobré story, vtipné a příjemně "prcičkovské". 75%(7.12.2016)

 • Ampi
  **

  U mě je dvouhvězdičkové hodnocení specifická kategorie. Asi mají šprti smůlu, že jsem je viděl v krátké době po Matkách na tahu o Vánocích. I když asi víc šprt než mamka, a postavy nebyly vyloženě nesympatické a občas jsem se zasmál, tak mě matky bavily víc než šprti. Dvě udělené hvězdy jsou silnými hvězdami. Ne vždy však matky vyhraji nad šrty. Viděno v autobuse Regiojet alias StudentAgency alias Žlutý.(9.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace