Šprti na tahu

Good Kids

Bifľoši na ťahu

Komedie

USA, 2016, 86 min

Rád koukám na tyhlety "Prcičkárny", závidím jim ty nezávazné blbosti let studentských, kalby, žádné starosti života pracujícího otroka moderního "svobodného" světa a většinou si tyhle filmy užívám. Good Kids stejně tak. Bavil jsem se, nenudil jsem se. Nemůžu ale říct, že by to byla jedna z těch lepších. Film spíše tak nějak vesele plynul než aby měl údernější a intenzivnější humor. Silně váhám mezi 3-2 hvězdičkami. Možná časem změním. Strašně se mi líbila zápletka okolo tenisu a závist byla hodně intenzivní. A taky jsem filmu vděčný za objev Zoey Deutch, nechápu, jak jsem tak roztomilou a sexy herečku mohl v judaswoodu přehlížet.(2.4.2018)

Po úspěchu Prciček se vyrojilo hodně podobných komedií na styl mladí nejlépe panicové nebo panny paří a přichází o panictví nebo panenství, ale málo jich je kvalitních. Tahle patří rozhodně k těm lepším i díky tomu,že to není jen o šoustání a braní drog, ale i o něčem jiném. Dalším plusem je herečka z té party což je obyčejná ženská a ne nějaká zmalovaná štětka,kterých je nyní plná ulice.(17.9.2017)

• Rodriguez

Očekával jsem pořádné kalby, zajímavé a vtipné situace, herce, kteří umí zaujmout, ale namísto toho jsem dostal nemastnou neslanou komedii o partě šprtů, kteří za celou svoji kariéru ani jednou nechlastali, nesouložili, prostě nic si neužili. A právě o tom chce tento film vyprávět, ale vůbec se mu to (až na pár vtipných scén) nedaří! 35%(31.3.2017)

Poslední prázdniny před nástupem na vejšku. Ještě stihnout poslední večírky, všude být a pořádně si to užít. Pro partičku šprtů, které nikdo nikdy na večírky nezval, je to vlastně poprvé. Poprvé se hecnou a vyrazí na párty. Zjistit jaké to vlastně je. Život jim začne chutnat, začnou to rozjíždět každý po svém. Zjistí, že není vlastně zas tak těžké s lidmi být a pařit. Příběh je samozřejmě zcela nereálný, jelikož ty postavy by asi nikdy normálně nedokázaly zvládnout "coming out" a dál by byly zašité ve sklepě u počítače, ale hezky se na tu romantiku kouká. Samo o sobě je to dobré story, vtipné a příjemně "prcičkovské". 75%(7.12.2016)

• Ampi

U mě je dvouhvězdičkové hodnocení specifická kategorie. Asi mají šprti smůlu, že jsem je viděl v krátké době po Matkách na tahu o Vánocích. I když asi víc šprt než mamka, a postavy nebyly vyloženě nesympatické a občas jsem se zasmál, tak mě matky bavily víc než šprti. Dvě udělené hvězdy jsou silnými hvězdami. Ne vždy však matky vyhraji nad šrty. Viděno v autobuse Regiojet alias StudentAgency alias Žlutý.(9.12.2017)