poster

Mezi přáteli

 • Francie

  Entre amis

 • Slovensko

  Medzi priateľmi

Komedie

Francie, 2015, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xaver
  **

  Po nádherných francouzských snímcích Nedotknutelní a Co jsme komu udělali, jsem očekával další pecku, ale přišlo zklamání v podobě ovoce s prázdnou peckou. Dějově slabý odvar, kde pár gagu nemůže naplnit diváka spokojeností po zhlédnutí filmu. Zejména, když byl snímek anoncován jako komedie. Občas jsem se zasmál pouze nad totální stupiditou některých postav. Pokud to byl záměr režiséra tak budiž, ale tento záměr se mu nepovedl, protože děj filmu je naprosto nevyvážený a divák nakonec marně přemýšlí o tom, co tím chtěl autor říct. Prostě nepovedená, plytká komedie, kterou nezachránili ani herecké hvězdy francouzského filmu jako David Auteuil nebo Gérard Jugnot. Režisérovi kvality radši nehodnotím. Víc než dvě * dát nemohu.(19.8.2017)

 • hous.enka
  ***

  Herecky atraktivní komedie s prvky dramatu - ach jo, fakt jo - má skvělé herecké obsazení v čele s Danielem Auteilem. Jen škoda tý emerický atmosféry na lodi, kdy vlnka stíhá vlnku a kdy jsem měla pocit, že sleduju slabší díl Simpsnů... Nejvíc se mi líbila postava Daphné, která se hned po nástupu na loď ptá po lékárničce.(21.11.2015)

 • claudel
  ****

  Největší problém tohoto filmu spočívá v žánrové nevymezenosti, protože režisérovi lehkých, praštěných až hloupých komedií Barouxovi se nepovedlo vyvážit film ve stylu komediální drama. Byl jsem na vážkách, chtělo se mi dát jen tři hvězdičky, ale když vidím svého nejoblíbenějšího francouzského herce ve společnosti dalších výborných herců, zasmál jsem se i lehce zamyslel, tak zvedám hodnocení nahoru. Chtělo to jen scénáristicky vyšperkovat a ubrat dramatičnosti s bouří.(23.11.2015)

 • Aljak
  **

  Komédia sa nekonala, keďže film má skôr znaky dramatického žánru, ktoré sa však bohužiaľ plnohodnotne nerozvili, vzhľadom k tomu, že režisér nám to chcel naservírovať ako komédiu. Občasný závan konverzačnej drámy pôsobil pri tej všetkej priemernosti ako príjemné oživenie. Ale celkovo to nebolo nič extra, keďže filmov s podobným vývojom, kde si partia priateľov v slabej chvíli vykričí aj tie najstupídnejšie výčitky, ktoré v sebe nahromadili, tak takých filmov už bolo mnoho. Akurát to prostredie lode bolo v tomto prípade niečim odlišným...(24.4.2018)

 • Georgex
  ***

  Pohodová letní komedie pro starší generace, která neurazí, ale ani nenadchne, což je škoda, jelikož od obsazení tolika legend francouzské komedie jsem si sliboval daleko větší tah na bránici. Na druhou stranu několik vtipných momentů se v tomto novém počinu Oliviera Barouxe nachází a navíc to oproti jeho předchozím snímkům ani nepůsobí trapně, což už samo o sobě lze brát za výhru. Moje hodnocení 60%.(17.10.2016)