Hyori Lee: Gieokhae

Hudba:

Hyori Lee

Hyori Lee

whack

Juhokórejská speváčka Lee Hyori vyprodukovala túto pieseň špeciálne pre kampaň "Nekupuj. Adoptuj!" organizácie "Korean Animal Welfare Association". V rámci kampane taktiež darovala v prepočte 88 000 € pre psy v núdzi. Problematika vyhadzovania svojich domácich miláčikov na ulicu sa netýka len Ázie, ako niektorí radi odľahčujú situáciu a snažia sa zbaviť zodpovednosti zvalenia viny na niekoho na druhom konci Zemegule, táto problematika je celosvetová. Nemyslím, že Hyori to robí pre svoju reklamu. Jej ostatné piesne sú o niečom inom, hudobne a asi aj textovo, ale táto je fajn. ()

Khalesi

Rozhodne je pozitívne, že sa takéto počiny objavujú aj v ázijských zemiach, pretože povedzme si to na rovinu, tie sú na tom z celej Zeme najhoršie, čo sa zaobchádzania so zvieratami týka. ()

ChArLeNe

Lee Hyori bola jednou z prvých juhokórejských speváčok, ktoré som objavila pred pár rokmi. Je super vidieť, že aj tam nejaké hviezdy používajú svoju slávu na dobré veci ohľadne zvierat. Do pozorností dávam ďalšiu jej pesničku rovnakej tematiky. Je rasizmus tvrdiť, že najhoršie je na tom Ázia, ako píše whack, problematika je celosvetová. ()