Kvôli podozreniu z nevery sa dve kamarátky rozhodnú navštíviť skladisko, v ktorom má úložný priestor aj podozrivý partner. Veria tomu, že ak má druh jednej z nich niečo na svedomí, určite skrýva dôkazy na tomto mieste. Po príchode a úspešnom vstupe však zisťujú, že miesto je viac, ako len obyčajný sklad. Zostanú uväznené a je len malá šanca, že sa z neznámej a obrovskej budovy dostanú von. (Marceloo)

Marceloo

Kvôli podozreniu z nevery sa dve kamarátky rozhodnú navštíviť skladisko, v ktorom má úložný priestor aj podozrivý partner. Veria tomu, že ak má druh jednej z nich niečo na svedomí, určite skrýva dôkazy na tomto mieste. Po príchode a úspešnom vstupe však zisťujú, že miesto je viac, ako len obyčajný sklad. Zostanú uväznené a je len malá šanca, že sa z neznámej a obrovskej budovy dostanú von. - Na to, že som od toho nič nečakal a zo začiatku to vyzeralo nesmierne fádne, sa mi to celkom páčilo. Zaujímavé je hlavne prostredie, ktoré je pre horory tohto štýlu perfektne stvorené, pretože v podobných priestoroch môže človek objaviť čokolvek a je komplikované sa v nich orientovať. To monštrum tiež nevyzeralo zle, aj keď do masiek mohlo ísť trochu viac snahy. Záver ma celkom prekvapil a skončilo to dosť nepríjemne, takže vďaka prijatelnej dĺžke a menej predvídatelnej zápletke to hodnotím pozitívne. + herec z iZombie + herečka z L.A. Slasher ()

kaylin

Britský snímek „The Hoarder“ v rámci hororového žánru nemá moc čím překvapit, ale je to dobrý průměr, který se nebere tolik vážně a snaží se vás alespoň trochu vyděsit. A pokud už ne vyděsit, tak z nějaké té scény byste mohli být i znechucení, a to se také počítá. Přitom snímek „The Hoarder“ není vyloženě nějak extra explicitní, ale pár hnusných nápadů se tu najde. ()

JASON_X

Prvotřídní, takřka bezchybné vyvražďovací béčko, kterému bych z fleku vysolil plný počet, nebýt trapné postavy sadistického trapiče, respektive jeho představitele. Ale jinak samá pozitiva. Dokonale brakový námět, uspokojivá filmařina, dobré interiéry podzemních skladů, rozmanitá a nesourodá skupina "zajatců" (evokující mi chvílemi filmy typu The Cube), pár slušných lekaček, na levné béčko skvělé masky sesponkovaných ubožáků a v neposlední řadě několik zajímavých, výrazných a přitom mně neznámých herců a hereček (nejvíc mě zaujala přesvědčivě zahraná fetka od Valene Kane, ta dáma množná opravdu něco bere). ()

darkrobyk

„Zvířata se neberou, ne?" „Albatrosové jsou spolu navždycky." „Ale my jsme bonobové." „Kdo?" „Opice, co mají rády skupinovej sex." Skladiště, naháněčky, vraždící něco. Zpočátku konverzačně vtipné (asi 10 minut), pak vcelku svižné. Ačkoli mrtvých přibývá, film najednou ztrácí dech. Napětí kolísavé, ne že by nedošlo na napínavé scény, ale celý film je postupně nějaký utahaný. Z herců byl fajn jako vždy R. Knepper, který mne zaujal kdysi v Útěku z vězení. Blonďatá Ella byla rozhodně na zabití (kruci, nemohli ji ve scénáři udělat alespoň trochu chytřejší?). A ať mi nikdo netvrdí, že by při útěku nebyla rychlejší. Scénka s mříží byla nepřesvědčivá. Ale za poslední záběr dám jednu pěknou svítivou*.... ()

Kudly4

Válka skladů, to by asi čuměli co, hehe. No pustil jsem si to kvůli Mische Barton a je to klasicky průměr, jak jsem očekával. Mischa moc ty emoce zahrát neumí a celkově tu nic moc nepředvede, kromě toho failu v závěru, kdy už byla venku, skoro venku. Jedna dobrá morda - ruční cirkulárka, zbytek za moc nestál. Prostředí ale bylo fájn, ze začátku i dobrá atmosféra a závěrečná pointa bez pointy ? Navíc, tomu chlápkovi co to dělal, jsem to vůbec nevěřil. (108. hodnocení) ()