The Hoarder

Eben Bolter

Andrew Pearce

Kostýmy:

Lisa Mitton

Kvôli podozreniu z nevery sa dve kamarátky rozhodnú navštíviť skladisko, v ktorom má úložný priestor aj podozrivý partner. Veria tomu, že ak má druh jednej z nich niečo na svedomí, určite skrýva dôkazy na tomto mieste. Po príchode a úspešnom vstupe však zisťujú, že miesto je viac, ako len obyčajný sklad. Zostanú uväznené a je len malá šanca, že sa z neznámej a obrovskej budovy dostanú von. - Na to, že som od toho nič nečakal a zo začiatku to vyzeralo nesmierne fádne, sa mi to celkom páčilo. Zaujímavé je hlavne prostredie, ktoré je pre horory tohto štýlu perfektne stvorené, pretože v podobných priestoroch môže človek objaviť čokolvek a je komplikované sa v nich orientovať. To monštrum tiež nevyzeralo zle, aj keď do masiek mohlo ísť trochu viac snahy. Záver ma celkom prekvapil a skončilo to dosť nepríjemne, takže vďaka prijatelnej dĺžke a menej predvídatelnej zápletke to hodnotím pozitívne. + herec z iZombie + herečka z L.A. Slasher(22.12.2016)

• Forsberg11

"Ella má podozrenie, že jej snúbenec zahýba a tak sa spolu s kamarátkou Molly vydávajú do veľkého verejného skladu, kde majú ľudia uložené veci, ktoré sa im domov nezmestia, aby v miestnosti jej snúbenca našla denník a odhalila pravdu. To, čo ich tam čaká, však netušili ani v najhoršom sne. Sklad totiž, nie je taký obyčajný ako vyzerá navonok a hlboko pod zemou ukrýva desivé tajomstvo. " Ako nápad výborné a potenciálne, spracovaním treťotriedna záležitosť, ktorú by lepšie natočila aj partia amatérov s polovičným rozpočtom. Už dlho som nevidel tak zlé herecké výkony. Postavy ale nie sú len zle zahrané, ale aj zle napísané. Korunu idiotizmu tohoto filmu mu dáva záverečná naháňačka, ku ktorej sa bohužiaľ bez spoileru nemôžem vyjadriť. Tí, ktorí uvidia, pochopia. Aj keď vidieť tento film je v podstate strata času. Celý čas sa tu takmer nič nedeje, a keď už áno, je to málo akčné, málo násilné, málo znepokojivé a málo hororové. Za celkovú pointu, nápad a hudbu nejaké body dám ale inak opakujem, strata času... 35 %!!(3.10.2015)

• George Stobbart

Poslabšia naháňačka v podzemí, podobná minuloročnému "Blood Shed". Najlepší na tom celom je znepokojivý záverečný záber, zvyšok je len podpriemerné klišé s biednymi postavičkami.(30.9.2015)

Celkem příjemné překvápko. Nečekal jsem nic a ono se na to dalo v pohodě koukat aniž by hrozily tiky v oku nebo mozková obrna. Potěšil mě starej známej Robert Knepper známej hlavně z Útěku z vězení a z vybraných postav byl asi jedinej komu jsem nepřál bolestivou smrt. Hlavní hrdinka filmu je dutější než halloweenská dýně, což nám dokazuje celou řadou svých skutků, a to co předvede na konci filmu to je vrchol debility v té nejčistší formě. Ostatní taky rozumu moc nepobrali a tak bylo otázkou času kdy se blbostí nakazí i Robert. Když pomineme tupost postav tak prostředí obrovského skladu, kde každá chodba vypadá stejně bylo správně zneklidňující (čtvrté "patro" vedlo) a zabijácké cosi se mi taky líbilo. Závěrečná pointa za mě v cajku a hudba byla až překvapivě dobrá. Na jedno, dvě mrknutí rozhodně pohodová volba a za mě o dvě třídy vejš než Blood Shed.(4.7.2016)

Docela zajímavé, ségra chtěla dát 3*, protože se 3 x lekla :-) Ale postačí 50%(31.12.2017)