K vánočnímu času neodmyslitelně patří pohádky. Co všechno se může dít u jejich natáčení? A co se může stát na Štědrý večer? To vše i mnohem víc nám prozradí v „pohádkovém" večeru režisér mnoha známých a úspěšných (nejen)  pohádkových příběhů Zdeněk Troška a jeho přátelé Monika Absolonová, Lucie Bílá, Yvetta Blanarovičová, Vladimír Brabec, Andrea Černá, Daniel Hůlka, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Dana Morávková, Radek Valenta, Jan Potměšil, Jakub Zindulka a Ladislav Županič. Nenechte si ujít reprízu tohoto svátečního pořadu plného veselých historek. (TV Prima)

otík

Nevím, zda ostatní hodnotitelé pořad vůbec viděli, ale i když to je pořad s Troškou a navíc od tv Prima, není to vůbec španý zábavný pořad. Režisér Zdeněk Troška si pozval na zámek v Dobříši své přátele, aby si popovídali o vánocích, ale hlavně o natáčení filmů jako O létajícím ševci ..., Princezna ze mlejna nebo Z pekla štěstí. Kromě hostů na zámku (první polovina - Yvetta Blanarovičová, Andrea Černá, Michaela Kuklová, Dana Morávková, Radek Valenta, Jakub Zindulka, Ladislav Županič; druhá polovina - Monika Absolonová, Vladimír Brabec, Daniel Hůlka, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Dana Morávková) navštíví také další herce ze svých filmů (Lucii Bílou a Jana Potměšila). Povídání všech hostů je velmi zajímavé, především vzpomínání na natáčení je vtipné i poučné, navíc vyprávění je proloženo ukázkami přesně oněch zmiňovaných scén a také písničkami Michaely Kuklové, Moniky Absolonové a klipy Karla Gotta, Daniela Hůlky a Ivety Bartošové. Pohodový vánoční pořad bez výhrad a navíc překvapivě i bez reklam, přestože to vysílala Prima. ()