The Christmas Shepherd (TV film)

Vianočný posol lásky

Harvey Kahn

James Ilecic

Scénografie:

Tink

24.12.2016 Premiéra na TV DOMA.. Typický jednoduchý, priehľadný romantický film, umelý padajúci sneh, v podstate celý film je ako taká jedna veľká náhoda. Ale máme tu nemeckého ovčiaka, ako spájajúci prvok medzi 2 ovdovelými osobami, a tiež celkom príjemnú atmosféru, a ani neviem prečo, ale núti ma to šupnúť tomu 3 hviezdy. Celý čas som si myslel, že je to typický nemecký film. .............…… 25.12.2016 Až teraz ráno si uvedomujem, že ten film má už 2, zachvíľu 3 roky a ešte nemá žiadne hodnotenie :D. Totiž kto by si taký film sťahoval aby si ho pozrel?!(24.12.2016)

I keď viete už na začiatku, ako to dopadne, je tento film veľmi dobrým relaxom. Príjemná atmosféra, hlavní hrdinovia k sebe pasujú, pes roztomilý, jeho pohľad roztápa srdcia... Sympatická Teri Polo, ktorú si pamätám z filmu Od srdca k srdcu, zachraňuje svojho psa i svoj osamelý život. Romantický príbeh, ktorý končí šťastne a spríjemní (nielen) vianočný čas.(1.1.2019)